Ekim 5, 2023

FTT Token Satın Almaya Değer mi? İşte Dikkat Çeken Yeni Detaylar!


Sam Bankman-Fried aleyhine birden fazla komplo ve banka dolandırıcılığı suçlamasıyla açılan davalar resmen başladı. Savcı, ABD’nin mahkeme salonunda SBF’ye karşı güçlü bir davası olduğunu söylüyor. Birçok kişi davayı yakından takip ederken, FTT Token fiyatı yeniden yükselişe geçti ve geçtiğimiz hafta %9’un üzerinde değer kazandı. FTX borsasının çöküşü, piyasa milyarlarca değer kaybettirmiş ve kripto para sektöründe büyük bir şok yaratmıştı.

FTT token

FTT Token bir süre belirli bir aralıkta konsolide olurken yakın zamanda ivme kazandı ve yükselmeye başladı. FTX Token, iki haftadan uzun bir süredir yükselen bir trend çizgisinde işlem görüyor ve bu da bir boğa gücüne işaret ediyor.

EMA 50 ve 200 yükselmeye devam ederek fiyatın önümüzdeki günlerde daha da yükselebileceğine ilişkin ipuçları sunuyor.

RSI, ayın başından bu yana orta noktanın üzerinde işlem görüyor ve bu da büyük bir alım satım gücüne işaret ediyor. Ayrıca, FTT Token yarının altına düşmek için birden fazla girişimde bulundu, ancak geri döndü ve fiyatın önümüzdeki günlerde yükselmeye devam edeceğini gösteriyor.

FTT Token Toparlanmaya Başlayacak mı?

Boğalar fiyatı 1.214 doların üzerinde tutmayı başarırsa, FTX Token yükselen bir trend çizgisinde işlem görmeye devam edecektir. Ayrıca, piyasa bir sıçrama yaşarsa ve altcoin 1.278 dolarlık direnç seviyesinden çıkarsa, fiyat yükseliş etkisi altında işlem görmeye devam edecek ve 1.340 dolarlık üst direnç seviyesini test edecektir.

Ancak ayılar piyasayı kontrol ederse trendin tersine dönmesi mümkün. Bu da FTT token momentumunu azaltacak ve fiyat düşüşü yaşamasına neden olacaktır. 1.214 doların üzerinde tutamazsa, fiyat düşmeye devam edecek ve 1.150 dolarlık alt direncini test edecektir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?