Aralık 14, 2022

Forbes’ten Metaverse Adımı: İşte Seçtikleri Altcoin!

Küresel çapta faaliyet gösteren medya grubu Forbes, metaverse’e giriş yapacağını doğruladı. Forbes, metaverse çalışmaları için The Sandbox (SAND) ile çalışacağını da açıkladı.

Büyüyen endüstri ve artan ilgi, dev isimlerin metaverse ve Web3 dünyasına uzak kalmasını engelliyor. Forbes Metaverse Hub, 30 yaşın altındayken ‘Amerikan rüyasını gerçekleştiren’ isimlerle tanışma ve etkileşim kurma fırsatı sunacak. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, The Sandbox’taki maceralara katılırken takabilecekleri markalı giyilebilir aksesuarlara da erişebilecekler.

Forbes Metaverse katılımcıları platformdaki etkileşim ve sanal alanlardan yararlanacak. Forbes’in etkinliği ise 14-28 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Nitekim söz konusu iş birliği bu kadarla sınırlı değil. İş birliği kapsamında görevleri tamamlayan katılımcılara 50.000 SAND ödül havuzundan pay dağıtılacak. Ayrıca katılımcılara özel bir NFT de hediye edilecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?