Eylül 11, 2023

Floki Inu Son Tartışmalar Üzerine Önemli Açıklamalarda Bulundu, Kullanıcıları Uyardı!


Floki Inu, yakın zamanda yaptığı bir açıklamayla, kripto topluluğunda dolaşan iddiaları ve söylentileri ele almak için X’te açıklama yaptı. Aynı zamanda kullanıcılarını marka adı ve itibarından yararlanan dolandırıcılıklara karşı uyardı.

FLOKI‘nin resmi Twitter hesabı @RealFlokiInu tarafından yakın zamanda atılan bir tweet’te, proje PetabyteCapital ile herhangi bir ilişkiyi reddetti ve PetabyteCapital’in hiçbir zaman FLOKI token’ının kurucu ortağı olmadığını açıkladı.

Tweet’te şu ifadeler yer aldı,

“PetabyteCapital’in Floki Inu kurucu ortağı olmadığını ve ASLA olmadığını açıkça belirtmek isteriz. #Floki kelimenin tam anlamıyla bir topluluk projesidir ve hiçbir zaman bir kurucusu ya da kurucu ortağı olmamıştır.”

Bu duyuru, marka değerinden yararlanmak için kendilerini popüler kripto para birimiyle yanlış bir şekilde ilişkilendiren bireylerin veya kuruluşların birden fazla örneğinin bildirilmesinin ardından geldi. Bu yanıltıcı iddiaların, kendi projeleri ve dolandırıcılıkları etrafında bir heyecan yaratma girişimi olduğundan şüpheleniliyor.

Floki Inu ekibi ayrıca, yeni bir token piyasaya sürecek olurlarsa, bunu ilk olarak resmi kanallarında duyuracaklarını vurguladı. Ayrıca, kullanıcılarını kendi araştırmalarını yapmanın (DYOR) ve herhangi bir bilginin güvenilir ve resmi kaynaklardan gelmesini sağlamanın önemi konusunda teşvik etti.

Bu uyarı, Whale Chart’ın Twitter hesabı @WhaleChart’ın PetabyteCapital’i dolandırıcılık yapmak ve Floki Inu kurucu ortağı olduğunu iddia etmekle suçlayan bir raporunun ardından geldi.

Kaynak : CryptoPotato

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?