Floki Inu (FLOKI) Fiyat Analizi: Fiyat Büyük Bir Artışa Hazırlanıyor!

0

Floki Inu (FLOKI) bugün erken saatlerde, Asya piyasalarında son 24 saatte %12 artışla 0,001921 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Yakın zamanda gerçekleşen bu artış, Floki Inu’nun logusunun, Napoli futbol takımının formasında ve stadyumunda görüneceği haberlerinin ardından gelmeye başladı.

Floki Inu, Napoli ile Sponsorluk Anlaşması Yaptı

Floki Inu ekibi, İtalyan futbol devi SSC Napoli ile bir sponsorluk anlaşması yapıldığını duyurdu. Bu anlaşma neticesinde Viking kaskı takan bir Shiba Inu (Floki Inu logosu bu şekilde) köpeği, Napoli SSC’nin formasının arkasında ve takımın stadyumunun etrafındaki LED tabelalarda gösterilecek.

Napoli ile yapılan anlaşma, FLOKI ekibinin İspanyol LaLiga’dan Cádiz ve Hindistan Süper Ligi’nden Kerala Blasters’ı içeren ortaklık yaptığı futbol kulüpleri listesinden sonra geldi.

FLOKI, bu yılın ortalarında piyasaya sürülen Ethereum tabanlı bir token ve Etherscan’a göre, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 1,18 milyar dolar civarında ve yaklaşık 45.500 FLOKI sahibi var.

Floki Inu Fiyatı 0,0002359 Dolara Sıçrayabilir

FLOKI/USD fiyatı, 15 Kasım’dan beri yatay bir şekilde ilerliyor ve dört saatlik grafikte ‘asimetrik bir üçgen’ oluşturmuş durumda. 50 dönemlik Basit Hareketli Ortalama (SMA) tarafından benimsenen Floki Inu fiyatının üçgenin direnç çizgisinin üzerine yükseldiğini görebileceği 0,0018513 dolar seviyesindeki ani direncin üzerine çıkabilir.

Eğer bu senaryo gerçekleşirse, FLOKI 19 Kasım aralığını 0,0002359 dolar civarında etiketlemek için daha da yükselebilir, bu da mevcut fiyat olan 0,000172 dolardan %38’lik bir artışı gösteriyor.

“MACD göstergesinin” yukarı yönlü hareketi, bu olumlu görünümü vurgulamakta. Ayrıca MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisini (turuncu) geçerek pozitif bir piyasa duyarlılığına işaret ettiğinde, MACD’nin FLOKI’yi satın almak için bir çağrı yayınladığını da hatırlatmak isteriz. Floki Inu’nun yükseliş trendi, MACD sıfır çizgisini pozitif bölgeye geçtiğinde daha fazla hız kazanacak.

FLOKI/USDT Dört Saatlik Grafik

Öte yandan, Göreceli Güç Endeksi (RSI) şu an negatif bir sapma gösteriyor, bu gösterge, ayıların FLOKI fiyatını düşürmeye çalıştığını gösteren bir değer olarak kabul ediliyor. Bu nedenle, 0.000169 dolar seviyesindeki ‘acil desteğin’ altına bir gerileme, meme coinin destek çizgisinin altına düştüğünü gösterebilir. Eğer bu senaryo gerçekleşirse, FLOKI 18 Kasım’ın düşüğü olan 0.000013348 doların da altına gerileyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın