Ocak 9, 2023

Airdrop’u Beklenen Flare Token Fiyatı Çakılıyor!


XRP’ye yakınlığıyla tanınan Bill Morgan, yayınladığı bir ekran görüntüsünde Flare Token (FLR) fiyatının %64 düştüğünü gösterdi. FLR için airdrop etkinliği haberleri dolaşırken bu düşüş yatırımcıları korkuttu.

Bitrue, FLR’a sabitlenmiş IOU’ların alım satımını mümkün kılan ilk borsa oldu. “Gerçek” FLR token’ları ise kısa bir süre içinde dağıtılacak.

TradingView grafiğinde görüldüğü gibi, Bitrue’deki FLR/USDT çifti son iki günde büyük bir düşüş yaşadı. Token, şu anda işlem gördüğü 0,30 dolara yükselmeden önce 9 Ocak’ta 0,15 dolara kadar düştü. Haber hazırlanırken, 8 Ocak’taki 0,53 dolarlık en yüksek seviyesinden önemli ölçüde düştü.

Flare Token Dağıtımına Az Kaldı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere  Flare’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, FLR token dağıtım etkinliğine sadece saatler kaldı. Resmi belgelere göre Flare halka açık dağıtımı iki bölümde gerçekleşecek. İlk %15’lik kısım, token dağıtım etkinliği sırasında 12 Aralık 2020 tarihinde XRP bulunduran cüzdanlara dağıtılacak.

Bu dağıtım, FIP.01 yönetişim oylamasından önce olacak ve bu token dağıtım etkinliğinde, borsalar ve kendi kendine saklama cüzdanları, tutulan her 1.0000 XRP için 0,1511 FLR alacak.

İlk halka açık token dağıtımının %66’sı token sahiplerine sunulduğunda, Flare Improvement Proposal 01 (FIP.01) için bir yönetim oylaması da başlayacak.

Bu oylama ödeme yapısında ve alıcılarda kritik değişikliklerin yanı sıra yerel token FLR dağıtımı ve enflasyonunda da ayarlamaları içerecek.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?