Flare Finance’ten, 5 Kişiye Özel XRP Airdrop Kampanyası!

0
232

Önümüzdeki haftadan itibaren, Flare’daki öncü merkezi olmayan finans protokolü (DeFi) olan Flare Finance‘in (YFLR) tüm meraklıları, işlevselliğini keşfedebilecek. DeFi ekibi, genel beta testi için zaman çerçevesini paylaştı.

Flare Finance yönetiminin son Twitter paylaşımına göre, herkese açık beta test programı 25 Şubat 2021’de başlatılacak.

Ocak 2021’de yüzlerce testçiyle kapalı beta testi düzenlendi. Test, çeşitli uzmanlık düzeylerine sahip DeFi kullanıcılarını cezbetti. Katılımcıları, ödül olarak 110 benzersiz fungible olmayan token’dan birine sahip bir airdrop için hak kazandılar.

Flare Finance ekibi, herkese açık beta testinin başlatılmasını kutlamak için bir XRP airdrop’u başlattı. Flare Finance topluluğundan beş şanslı kazanan, her biri 100 XRP token’ı alacak. Airdrop programına katılmak için, bir Flare Finance destekçisinin Twitter’daki duyuruyu beğenmesi, sayfasında paylaşması ve üç arkadaşını etiketlemesi gerekiyor. Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında, XRPL odaklı akıllı sözleşmeler girişimi olan “Hooks Amendment” de halka açık beta test ağına yaklaşıyor. 2021’in ilk çeyreğinde, tüm XRP topluluğu, XRP Ledger’da temel akıllı sözleşmelerle deneyler yapabilecek. Aynı zamanda, Flare Network (FLR) 2021’in 1. çeyreğinde ana ağda da yayınlanacak. Bu dönüm noktası, Ripple Inc. ile ABD SEC arasında devam eden yasal savaştan etkilenmeyecek.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın