Şubat 16, 2023

Başarılı Yatırımcı Fiyatı Çakılan Altcoin’e Akın Etti!


Arthur Hayes, kısa süre önce 0x62ac ile başlayan bir adresten yaklaşık 341.000 BLUR satın aldı. Hayes’in son satın alma hamleleri topluluk tarafından yakıntan takip ediliyor çünkü ünlü girişimci son zamanlarda genellikle çift haneli kazançlar elde etmeyi başarıyor.

$BLUR token, büyük yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu da değişken fiyat performansına katkıda bulundu. Token’ın fiyatı büyük ölçüde dalgalanarak birkaç saat hatta birkaç dakika içinde neredeyse 5 dolardan 0,4 dolara kadar düştü.

Yatırımcıların ilgisindeki artışa rağmen, $BLUR kripto alanında nispeten tanınmayan bir proje. Bununla birlikte, Hayes ve diğer büyük balinalar gibi etkili isimlerden gelen son yatırımlar, token’a ve potansiyeline dikkat çekiyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere token’ın fiyat performansı, düşük likiditesine ve fiyatında artan oynaklığa yol açan airdrop mekanizması aracılığıyla geniş dağıtımıyla doğrudan bağlantılı. Büyük yatırımcılar token’a ilgi göstermeye devam ettikçe, fiyatının dalgalanmaya devam etmesi muhtemel.

Elbette kripto para ve riskli yatırımların doğasına uygun olarak bu tür dalgalanmalar ve hızlı kayıp riski her zaman bulunmaktadır. Bu nedenle sosyal medyadaki akımlara kapılmamak çoğu zaman önemli olabilmektedir. Ünlü isimlerin bir varlığı satın alması dikkat çekse de dalgalanmaları da tetikleyerek büyük zararlar yaratabilmektedir.

BLUR haber hazırlanırken 0,48 dolarlık yerel düşük seviyeden %50’lik yükseliş kaydederek 1 dolardan işlem görüyor. Kullanıcıların yalnızca küçük bir yüzdesinin yakalayabildiği tüm zamanların en yüksek seviyesi 5,19 dolardı.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?