Fiyat Yükselişe Geçti: Coinbase Bu Patlayıcı Altcoin’i Listeleyebilir!

0
Fiyat Yükselişe Geçti: Coinbase Bu Patlayıcı Altcoin’i Listeleyebilir!
  • Önde gelen ABD merkezli kripto para birimi borsası Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündüğü dijital varlıkların bulunduğu listesine patlayıcı bir altcoin’i ekledi. Bu duyurunun ardından altcoin etkileyici bir yükseliş yaşadı.

Web 3.0’ın benimsenmesini hızlandırmak için çalışan bir Ethereum (ETH) rakibi, ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’in listeleme yol haritasına eklenmesinin ardından yükseliyor.

Coinbase listeleme yol haritası, şu anda borsanın desteklenen varlıklar listesine dahil edilmek üzere aktif olarak düşünülmekte olan kripto projelerinden oluşuyor. Bu listeyi her geçen gün güncelleyen borsa, listelenmesi beklenen altcoin’lerde pozitif fiyat hareketlerinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Koinfinans.com tarafından bildirdiğimiz üzere, bugün de aynısı gerçekleşti ve resmi Twitter hesabından yapılan bir duyuruda Coinbase, merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near Protocol’ün (NEAR) eklenmesiyle yol haritasını güncellediğini belirtti.

Near Protocol’ün Proof-of-Stake (PoS) blok zinciri, yalnızca endüstri çapında ölçeklendirme sorunlarını çözmeyi değil, aynı zamanda hem geliştiriciler hem de teknoloji meraklısı olmayanlar için kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Platformun yerel yönetim token’ı olan NEAR, çevrimiçi depolama, işlem ücretlerini ödeme ve ağ işlemlerini doğrulayarak stake ödülleri kazanmak için kullanılabilir.

Near Protocol Web sitesinde ise kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Basit, güvenli ve ölçeklenebilir teknoloji sayesinde NEAR, milyonlarca kişiye yeni deneyimler icat etme ve keşfetme gücü veriyor.

Daha sürdürülebilir ve kapsayıcı bir gelecek için iş dünyası, yaratıcılık ve topluluk yeniden tanımlanıyor.

İnsanların paraları, verileri ve yeni fikirler yaratmak için ihtiyaç duydukları araçlar üzerinde mülkiyet sahibi olduğu bir dünya hayal ediyoruz.”

Proje, 2021 yılının Şubat ayından bu yana karbon nötr olduğunu iddia ediyor ve aynı zamanda düşük işlem ücretleri ve farklı blok zincirleri arasında iletişim kurma yeteneği ile de övünüyor.

Yakın Protokol son zamanlarda grafikleri yukarı yönlü bir performans gösteriyor ve geçen aydan beri yüzde 71,2 ve geçen Çarşambadan bu yana ise yüzde 29,2 artmış durumda.

NEAR, bu listeleme duyurusunun ardından gün içinde ise yüzde 13’ün üzerinde bir artış yaşadı ve 5,92 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinbase’in listeleme yol haritası, başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için oluşturuldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın