Ağustos 10, 2022

Fiyat Yükselişe Geçti: Coinbase Bu Patlayıcı Altcoin’i Listeleyebilir!


Son güncellenme : 11.08.2022 - 10:27

  • Önde gelen ABD merkezli kripto para birimi borsası Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündüğü dijital varlıkların bulunduğu listesine patlayıcı bir altcoin’i ekledi. Bu duyurunun ardından altcoin etkileyici bir yükseliş yaşadı.

Web 3.0’ın benimsenmesini hızlandırmak için çalışan bir Ethereum (ETH) rakibi, ABD’nin en büyük kripto borsası Coinbase’in listeleme yol haritasına eklenmesinin ardından yükseliyor.

Coinbase listeleme yol haritası, şu anda borsanın desteklenen varlıklar listesine dahil edilmek üzere aktif olarak düşünülmekte olan kripto projelerinden oluşuyor. Bu listeyi her geçen gün güncelleyen borsa, listelenmesi beklenen altcoin’lerde pozitif fiyat hareketlerinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Koinfinans.com tarafından bildirdiğimiz üzere, bugün de aynısı gerçekleşti ve resmi Twitter hesabından yapılan bir duyuruda Coinbase, merkezi olmayan uygulama (DApp) platformu Near Protocol’ün (NEAR) eklenmesiyle yol haritasını güncellediğini belirtti.

Near Protocol’ün Proof-of-Stake (PoS) blok zinciri, yalnızca endüstri çapında ölçeklendirme sorunlarını çözmeyi değil, aynı zamanda hem geliştiriciler hem de teknoloji meraklısı olmayanlar için kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Platformun yerel yönetim token’ı olan NEAR, çevrimiçi depolama, işlem ücretlerini ödeme ve ağ işlemlerini doğrulayarak stake ödülleri kazanmak için kullanılabilir.

Near Protocol Web sitesinde ise kendisini şu şekilde tanımlıyor:

“Basit, güvenli ve ölçeklenebilir teknoloji sayesinde NEAR, milyonlarca kişiye yeni deneyimler icat etme ve keşfetme gücü veriyor.

Daha sürdürülebilir ve kapsayıcı bir gelecek için iş dünyası, yaratıcılık ve topluluk yeniden tanımlanıyor.

İnsanların paraları, verileri ve yeni fikirler yaratmak için ihtiyaç duydukları araçlar üzerinde mülkiyet sahibi olduğu bir dünya hayal ediyoruz.”

Proje, 2021 yılının Şubat ayından bu yana karbon nötr olduğunu iddia ediyor ve aynı zamanda düşük işlem ücretleri ve farklı blok zincirleri arasında iletişim kurma yeteneği ile de övünüyor.

Yakın Protokol son zamanlarda grafikleri yukarı yönlü bir performans gösteriyor ve geçen aydan beri yüzde 71,2 ve geçen Çarşambadan bu yana ise yüzde 29,2 artmış durumda.

NEAR, bu listeleme duyurusunun ardından gün içinde ise yüzde 13’ün üzerinde bir artış yaşadı ve 5,92 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Coinbase’in listeleme yol haritası, başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için oluşturuldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?