Ocak 7, 2023

Fiyat Uçuşa Geçti: Altcoin Bu Gelişmelerin Ardından %35 Fırladı!


Son güncellenme : 08.01.2023 - 15:55

Blockchain oyunlarına yönelik bir platform olan Gala Games’ın arkasındaki altcoin GALA, fiyatı aniden %33 arttığı için büyük kripto para birimleri arasında en çok kazananlardan biri oldu. Basın zamanında, kazanımların bir kısmı silindi ve GALA %29 artışla 0.024 dolar seviyesinde işlem görüyor. 2022’deki sıkıcı performansın ardından GALA, yeni yıla etkileyici fiyat hareketleriyle başlıyor gibi görünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, aylarca süren istikrarlı fiyat düşüşlerinin ardından GALA, 30 Aralık’ta fiyatın toparlanmaya başladığı 0.0154 dolarlık bir tabana ulaştı. 2023’ün başlangıcından bu yana, GALA yedi günün altısında yeşil renkte işlem gördü.

Oyun ve metaverse token’larına olan ilgi yeniden canlanıyor gibi görünüyor. Decentraland (MANA) ve Sandbox (SAND) gibi ilgili token’lar bu yazının yazıldığı sırada %12’ye varan kazançların tadını çıkarıyor. Diğer olumlu faktörler de, GALA’nın olağanüstü fiyat artışına katkıda bulunmuş olabilir.

Altcoin neden yükselişte?

Gala Games platformunun resmi Twitter hesabı, 2023 genişleme planlarına dair yeni tartışmaları gündeme taşıdı. Yayınlanan bir Discord konuşmasının ekran görüntüsüne göre, 15 mobil oyun katılım için değerlendiriliyor. Gala Games ayrıca 20 milyondan fazla kullanıcısı olan bir mobil oyun stüdyosu satın aldığını da duyurdu.

GALA topluluğu ayrıca, platformdaki satın alımlarda kullanılan GALA token’larının %100’ünün yakılması için bastırıyor.

Bunların yanında Gala Games ayrıca GALA token’ını gas olarak kullanacak bir Katman-1 blockchain’i geliştiriyor; Toplanan gas’in %50’si yakılacak ve geri kalanı kuruculara, node sahiplerine ve ekosistem ortaklarına yeniden dağıtılacak.   G

ALA, Kasım 2022’nin başından beri fiyat hareketini sınırlayan günlük MA 50’de 0.022 dolar direncini aştı. Bu bariyerin üzerinde gerçekleşecek bir kırılma, daha fazla yukarı yönlü hareketi tetikleyebilir. Bu senaryoda GALA, günlük MA 200 olan 0.04 doları ve ardından 0.048 dolar seviyesini hedefleyebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?