Şubat 26, 2023

%35 Fırlayabilir: Analist Radarındaki Altcoin’leri Paylaştı!

Geniş çapta takip edilen bir analist, radarındaki birkaç altcoin için tahminlerini güncelledi. Popüler analiste göre Ethereum (ETH) ve Chainlink (LINK) yukarı yönlü hareketler sergileyebilir.

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, ilk olarak Ethereum’un 1.600 dolar desteğinin üzerinde kalmayı başardıktan sonra güç belirtileri göstermeye başladığını belirtti.

“Ethereum, 1.600 dolar seviyesinin bir sıçrama için yeterince güçlü olduğunu gösterdi. (…) Daha yukarı yönlü bir trend izlemeye devam edeceğimizi düşünüyorum, ancak nihai soru, bu long işlem için başka bir giriş yapıp yapamayacağımız.” 

Basın zamanında lider altcoin ETH 1.602 dolar değerinde işlem görüyor. Van de Poppe’nin radarındaki bir diğer alcoin merkezi olmayan oracle ağı Chainlink. Kripto analisti, LINK’in uzun süreli rallilere tanık olabileceğini düşünüyor.

“Chainlink, 10 dolara doğru devam etmek için uygun görünüyor.” 

LINK, basın zamanında 7.40 dolardan işlem görüyor ve bu, yatırımcının hedefine ulaşması halinde %35’in üzerinde bir artış potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Sıradaki altcoin, Van de Poppe’nin yaklaşık 1.25 dolardan biriktirmeyi planladığı blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon.

“Yine de sabırla, MATIC’te long pozisyon için piyasaların alt sınırlarındaki daha düşük seviyeleri bekliyorum.” 

Yazım sırasında, MATIC 1.27 dolardan işlem görüyor.

Trader’ın listesindeki son altcoin, Ethereum katman-2 ölçeklendirme çözümü Optimism. Van de Poppe’ye göre OP, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmaya hazır görünüyor.

“Bu altcoin, ATH’nin üzerinde bir kırılma için can atıyor. 2,80 dolar civarındaki bu alanın destek olarak korunduğunu, 2.655 doların altına düşmediğini görmek isterim. Durum buysa, piyasalar düzeltmeyi tamamlar ve OP için 3.50 dolara doğru koşarız.” 

OP basın zamanında 2.88 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?