Mart 8, 2024

Fırlamaya Hazır 1 Dolardan Ucuz 3 Altcoin Yatırımcıların Radarında: Her An Yükselebilirler!


Her ne kadar son dönemde bazı varlıklarda kazançlar biraz yavaşlamış olsa da, kripto para sektörünün büyük bir kısmı yükseliş eğilimini sürdürüyor. Ek olarak önümüzdeki hafta için en iyi yatırım fırsatlarından bazıları hala tümkoin başına 1 doların altında mevcut.

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, şu anda her biri bir dolardan daha düşük bir fiyattan işlem gören ve önümüzdeki hafta kripto trader’ları ve yatırımcıları için en iyi satın alma seçenekleri arasında yer alabilecek üç dijital varlığın bir listesine ulaşmak için kriptoverse’i analiz etti.

Ripple (XRP)

Özellikle, XRP token’ı 1 dolarlık beklenen fiyat hadefine doğru ilerliyor gibi görünüyor. Ek olarak en büyük boğalarından biri XRP görüşünü, yakın tarihli bir X gönderisinde “6 yılın uyanışını” şeklinde ifade etmişti.

kripto para

Son grafik bilgilerine göre, XRP şimdilik 0,6278 dolardan işlem görüyor. Bu da son 24 saatte %0,96’lık bir artışa işaret ederek önceki yedi gündeki %5,78’lik kazanca ve aylık %25,34’lük artışa ekleniyor.

The Sandbox (SAND)

Sırada, kripto analisti Ali Martinez’in şu an için sektördeki en büyük altcoin olduğunu savunduğu bir metaverse token olan Sandbox (SAND) var. Çünkü henüz 78,6 Finbonacci seviyesinin üzerine çıkmadı – trader’ların fiyatların yön değiştirebileceğine inandıkları bir nokta.

Bu arada, SAND fiyatı 0.69 dolar seviyesinde. Bu da gün içinde %0.35’lik hafif bir düşüşe işaret ediyor. Ancak aynı zamanda en son fiyat verilerinin de gösterdiği gibi, aylık grafiğinde %61.24 yükselmenin yanı sıra, geçen hafta %10.19’luk bir kazanç anlamına geliyor.

Dogecoin (DOGE)

Son olarak, Martinez’in 8 Mart’taki gözlemlerine göre Dogecoin (DOGE), Nisan ortasına kadar 1 dolara ve Mayıs’a doğru çift haneli rakamlara ulaşabilecek olası bir parabolik koşuya baktığı için daha uzun süre ‘1 doların altında’ kategorisinde kalmayabilir.

Mevcut fiyatı açısından Dogecoin 0,168 dolardan işlem görmekte olup günlük %9,47’lik muazzam bir artış kaydetmiş, önceki yedi gün boyunca %38,61 oranında ilerleme kaydetmiş ve grafiklerin de gösterdiği gibi son bir ay içinde %115,85’lik etkileyici bir hareket gerçekleştirmiştir.

Sonuç

Sonuç olarak, 1 doların altındaki yukarıdaki kripto paralar önümüzdeki hafta portföyü büyütmek için iyi bir fırsat olabilirç Ancak bu sektörde işler kolayca 180 derece dönebilir. Bu nedenle herhangi bir varlığa yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması önemlidir.

Kaynak : Finbold

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?