Şubat 18, 2023

%1163 Fırladı: Bu Meme Coin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?


Son güncellenme : 20.02.2023 - 11:00

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminde yer alan kripto para birimi LEASH son 24 saat içinde kayda değer bir fiyat artışı yaşadı. Meme coin, fiyatı 17 Şubat’ta 437 dolardan 658 dolara yükselirken devasa bir yeşil mum oluşturdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere basın zamanında meme coin, son 24 saatte %32 artışla 576 dolar seviyesinde işlem görüyor. Trader’ların yükseliş sonrasında harekete geçmesinin ardından işlem hacmi de %1163 oranında artış gösterdi.

Shiba Inu meme coin 24 saatlik hacimi

Dün bildirdiğimiz üzere merkezi Hong Kong’da bulunan bir borsa olan XT.com, Doge Killer’ın (LEASH) listelendiğini duyurdu. LEASH, USDT ticaret çifti altında listelendi. Bu da bahsettiğimiz fiyat artışını tetiklemiş olabilir. Büyük artışın nedeni hala tam olarak bilinmiyor olsa da, saatlik tablonun daha yakından incelenmesi, ani yükselişe büyük bir satın alma emrinin neden olabileceği de düşünülüyor.

Bunların yanında bünyesinde, 500’den fazla kripto para birimini bulunduran XT.com borsası, geçen hafta sonu BoneShibaSwap (BONE) token’ını da listelendiğini duyurmuştu. Görünen o ki Shiba Inu ekosisteminin borsalar tarafından desteklenmesi artıyor.

İşlem hacmi, alıcılar ve satıcılar arasında değiş tokuş edilen toplam coin’lerin hacmini ifade eder. Hacim genellikle iki ucu keskin bir kılıçtır, çünkü hem alım hem de satım tarafı işlemlerini gösterir. Bununla birlikte, meme coin fiyatındaki artış, alımların bir üstünlüğü olduğunun kanıtı olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?