Mart 7, 2023

%165 Fırladı: Bu Meme Coin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?

Hindistan merkezli büyük bir kripto para borsası olan WazirX, Floki Inu (FLOKI) listelemesini duyurdu. Bu duyurunun üzerinden 24 saat geçmeden Singapur merkezli Digifinex borsası da meme coin için destek ekleyeceğini duyurdu. Bu gelişmeler FLOKI fiyatını hareketlendirdi. İşte detaylar.

Digifinex borsası, Floki’yi borsa kullanıcıları için daha erişilebilir hale getirmek amacıyla FLOKI/USDC çiftinin listelendiğini duyurdu.

Hindistan’ın en büyük kripto borsası WazirX de FLOKI’yi listelediğini duyurdu. Yakın tarihli bir Twitter duyurusuna göre, FLOKI/USDT işlem çifti platformda mevcut ve kullanıcıların kripto para birimini satın almasına, satmasına ve takas etmesine olanak tanır.

Floki’nin Hindistan pazarına girişinin önemli olduğu belirtmekte fayda var, çünkü Hindistan şu anda 1.4 milyarlık büyük bir nüfusa sahip dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi. Aynı zamanda dünyanın en büyük ekonomilerinden biri ve kripto ekonomisinin önemli bir parçası.

FLOKI, fiyatı olumlu listeleme haberlerine yanıt verdi ve aniden %15’in üzerinde değer kazandı. Meme coin gün içinde 0.00004109 dolar seviyelerinde işlem görürken 0.00004729 dolar seviyelerine kadar çıktı.

Fiyattaki bu yükseliş işlem hacminde yaşanan bir artışı da tetikledi. İşlem hacmi %160 oranında arttı. İşlem hacmi esasında, alıcılar ve satıcılar arasında değiş tokuş edilen toplam coin’lerin hacmini ifade eder. Hacim genellikle iki ucu keskin bir kılıçtır, çünkü hem alım hem de satım tarafı işlemlerini gösterir. Bununla birlikte, meme coin fiyatındaki artış, alım tarafının üstünlüğü olduğunun kanıtı olarak kabul edilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?