%353 Fırladı: Bu Altcoin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?

Merkezi olmayan müzik akışı platformu Audius’un yerel token’ı olan AUDIO, bugün elde ettiği yaklaşık %16’lık yükselişle piyasaya meydan okudu. Altcoin fiyatındaki bu yükseliş işlem hacminin fırlamasına neden oldu. İşte detaylar!

Altcoin gün içi en düşük seviyesi olan 0.25 dolardan 0.29 dolara kadar çıkmayı başardı. Yazım sırasında AUDIO, kazançlarının büyük bir kısmını koruyarak 0.288 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu yükseliş büyük bir patlama olmasa da, Binance CFTC davasının ardından kripto varlıkların çoğunluğunun kayıp yaşaması nedeniyle önemlidir. 24 saatlik işlem hacmi de trader’lar bu yükselişi kaçırmamak için harekete geçerken %353 oranında arttı.

AUDIO platformundan, yükselişi tetikleyecek herhangi bir resmi duyuru gelmediği için artışın asıl nedeni bilinmiyor. Bununla birlikte, Mart ayının başında Audius, sanatçıların NFT sahiplerine özel içerik yayınlamasına izin vermeyi amaçlayan, değiştirilemez token (NFT) geçiş özelliği uyguladığını duyurdu. Bu özelliğin kullanımından elde edilen fayda, Audius ağı için olumlu bir temel destek sağlamış olabilir.

Bunların yanında son 24 saat içinde Coinglass, Binance ve CEO’suna karşı bir CFTC davasının gündeme gelmesinin ardından 161 milyon dolarlık kripto varlığının tasfiye edildiğini bildirdi. Birçok kripto savunucusu, ABD düzenleyicisinin eylemini küresel düzenleyicilerin sektöre yönelik son saldırısı olarak değerlendiriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.