%173 Fırladı: Balina Katkısıyla Birlikte Meme Coin Yakım Oranını Yükseldi

Shiba Inu topluluğu hız kesmeden meme coin yakımlarına devam ediyor. Topluluğun ortak çabalarıyla, son 24 saat içinde iki farklı işlemle ölü cüzdana toplu olarak 31.17 milyon SHIB token’ı gönderildi. Bu da yakım oranının %173 oranında artmasını sağladı.

8.84 milyar SHIB sahibi olan gizemli bir Shiba Inu balinası, SHIB yakımının önemli ölçüde artmasının arkasındaki sebep olarak karşımıza çıkıyor. Etherscan.io tarafından sağlanan verilere göre, bu büyük SHIB sahibi 30.472.946 SHIB’yi tek bir işlem dolaşımdan kaldırarak yakım etkinliğine katıldı.

Bunların yanında meme coin projesi son dönemde yakım etkinliğinden ziyade ağ gelişmeleriyle manşetlerde yer alıyor. Meme coin, ApeCoin (APE), Decentraland (MANA) gibi büyük projeleri geride bırakarak Certik’in izleme listesindeki ilk 10 NFT projesinde en üst sırada yer aldı. Bu önemli gelişme, Shibarium Public Beta’nın yayınlanmasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Bununla birlikte ekip, beta web sitesine nasıl erişileceğine ilişkin temel ayrıntıları içerdiği bildirilen Shibarium Belgelerini henüz yayınlamadı.

Yine güncel bir gelişme olarak Web3 alan adlarının önde gelen sağlayıcısı Unstoppable Domains, Shiba Inu’yu bir ödeme şekli olarak ekleyerek önemli bir hamle yaptı. Bu heyecan verici gelişme, Shiba Inu’ye (SHIB) sahip kişilerin Web3 alanlarını satın almalarına olanak tanır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.