Ocak 22, 2023

%100 Fırladı: Altcoin Bu Gelişme Sonrası Bir Haftada Uçuşa Geçti!

Bir sanal dünya kripto projesi olan OrbCity (ORB), Polygon (MATIC) ağına geçerken kayda değer bir yükseliş elde etti.

OrbCity (ORB), kullanıcıların birden fazla token ve NFT (non-fungible token) kullanarak kendi şehirlerini keşfedip kontrol edebildiği bir sanal dünyadır.

Zürih, Cape Town veya Bangkok gibi büyük şehirlerdeki bölgeler, NFT pazarı Opensea’dan satın alınabilir. Basın zamanında, San Francisco’daki bir OrbCity mahallesi en son 15 ETH’ye, yaklaşık 24.000 dolara satıldı.

OrbCity’ye göre proje, aralarında Animoca Brands, OKX ve Huobi’nin de bulunduğu birçok endüstri lideri ile ortaklık içinde.

OrbCity başlangıçta, oyun ve içerik oluşturucu ekonomisi için tasarlanmış bir halka açık ağ olan Klaytn (KLAY) ağı üzerine inşa edilmişti. Güncel bir gelişmede ise Polygon’a taşındı.

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, OrbCity topluluğuna şu şekilde seslendi:

“OrbCity, Polygon’a taşındı. Aileye hoş geldiniz! Polygon kaçınılmaz!”

Basın zamanında altcoin, yılın başından bu yana %300 ve piyasaların Polygon geçişine tepki vermesiyle son yedi günde %100 oranında değer kazandı.

ORB’nin 174 milyon dolarlık bir piyasa değeri var ve altcoin şu anda 0.18 dolardan seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?