Finans Devi Fidelity, 2020’de Ethereum’u Destekleyebilir

‘Scoop Live’ podcast’inde Frank Chaparro, kısa bir süre önce Fidelity Digital Assets’ın başkanı Tom Jessop ile mevcut pazar ve Bitcoin alanına giren kurumsal katılımcılar, Ethereum ve blockchain teknolojisi uygulaması hakkında konuştu. Konuşmanın en önemli kısmı Fidelity Digital Assets’ın 2020’de Ethereum’a destek sağlamayı amaçladığı bilgisinin paylaşılması oldu.

Jessop’a göre, Fidelity şu anda piyasa yapıcılarına borsalardan daha çok yön veriyor çünkü daha büyük bir alanda işlem yapıyorlar. “Bence şu anda OTC sağlayıcılarıyla sipariş defterinde gösterilenden daha iyi bir büyüklükte likidite var.” dedi. “Bu değişebilir.”

Bitcoin en uzun geçmişe sahip olduğu için, Jessop’a göre, kurumsal yatırımcılardan Ethereum gibi kripto para birimleri ile karşılaştırıldığında sermayeyi tahsis etme konusunda daha güçlü bir iştah var. Bu nedenle Fidelity sadece Bitcoin’i destekliyor.

Ayrıca, düşüncelerinin kesinlikle Bitcoin de dahil olmak üzere mevcut dijital varlıklarla sınırlı olmadığını söyledi. Jessop, röportajında ​​ekibinin “Ethereum üzerinde çok fazla çalışma yaptığını” belirtti.

Platformun Ethereum’u destekleyip desteklemeyeceği henüz belli değil ama konuyla ilgili çalışmaların yürütüldüğü kesin.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.