Filipinler’deki Bütün 7-Eleven Mağazalarında Bitcoin Satışı Başladı

0

Filipinlerde Nakit Karşılığı Bitcoin Almak Artık Çok Kolay!

Filipinlerde bulunan 7-Eleven mağazalarının tamamında nakit karşılığı Bitcoin satışı başladı. 7-Eleven projede kripto yatırım uygulaması Abra ve ödeme işleticisi ECPay’in iş birliği yaptı.

18 Eylül tarihinde Abra tarafından konuyla ilgili bir duyuru yapıldı. Duyuru da yeni uygulama sayesinde Filipinlerde 7-Eleven mağazaları dahil 6 bin satış noktasında kripto satılacağını belirtildi. Apra iş birliğinin amacıyla ilgili şunları söyledi:

“Finansal erişimi geliştirecek yeni dijital araçlar kullanmak zor olmamalı. Ve bunlar karmaşık olmamalılar. Nakdi kripto ve diğer dijital varlıklara dönüştürmek basit ve hızlı olmalı. Bu nedenle yeni iş birliğimiz konusunda çok heyecanlıyız.”

Filipinlerde Bitcoin meraklıları Abra’yı, CLIQQ ECPay finansal hizmetler kioskunda ”Fatura Ödemeleri” listesinde veya ilgili mobil uygulamada bulabilirler. Parayı Abra cüzdanlarına yatırabilirler. Yatırılabilen minimum tutar 500 Filipin Pesosu (9,59 dolar), günlük sınır ise 100 bin Filipin Pesosu (1,917 dolar) olarak belirlendi.

Yapılan işlem onayladıktan sonra para haftasonları ve tatil günleri hariç 1-2 iş günü içerisinde kullanıma uygun duruma geliyor.

Nakit parayı kolay ve hızlı bir şekilde kripto paraya dönüştürmek kripto piyasası için heyecan verici.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın