Fantom Coin (FTM) Fiyat Analizi: Teknik Göstergeler İyileşiyor

0

Fantom (FTM) fiyatı, günlük grafikte %61.8 Fibonacci seviyesinden geri çekilirken, fiyat alıcılar için iyi bir alım fırsatı sunuyor gibi görünüyor. Ayrıca yükselişin tersine dönüşü, 2 dolar işaretine yakın, yükselen üç yöntem oluşumu ile gerçekleşebilir. Bu neden 2,65 dolar işaretinin veya %38.2 Fibonacci seviyesinin kırılması, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,48 dolara doğru bir ralliyi destekleyebilir.

Önemli Teknik Seviyeler

  • FTM, son iki günde %25’ten fazla yükseldi.
  • Fiyat hareketi, yükselen üç yöntem oluşumunun devam eden bir mumunu oluşturuyor.
  • FTM’deki gün içi işlem hacmi, %5’lik bir yükselişle 1,28 milyar dolar civarında.

FTM, %61,80 Fibonacci seviyesinin yakınında destek bulduğu için yükseliş eğilimi göstermeye devam ediyor, bu da 2 dolar işaretinden %30’dan fazla bir büyüme ile sonuçlanıyor. Ayrıca, yükselen üç yöntem oluşumu, altta yatan yükseliş hissiyatının artmasına yardımcı oluyor.

Bununla birlikte, 3 dolar seviyesinin üzerinde başarılı bir yükseliş rallisi, 2,65 dolar seviyesinin kırılmasını bekliyor. Bundan sonra, fiyat bu seviyenin üzerinde kalırsa, tüccarlar mükemmel alış noktası bulabilirler.

Son yükseliş dönüşü, ’50 günlük EMA’ yakınında talep bulduktan sonra 20 günlük EMA’nın üzerinde kırılıyor. Ayrıca, çok önemli üstel hareketli ortalamalar (50,100,200) yükseliş hizalamasını koruyor. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (51) günlük grafikte merkezi işaretin üzerine çıktıkça kademeli olarak yükseliyor.

FTM/USD Grafiği: 4 Saatlik Zaman Dilimi

4 Saatlik grafikte, FTM fiyat hareketi 2.5 dolarlık bir direnç seviyesini göstermiş durumda. Bu nedenle, tüccarlar dikkatli olmalı ve yatay seviyeye yakın bir geri dönüşe dikkat etmelidir.

Geleneksel pivot, bu grafiğin önemli seviyeleriyle büyük bir izdiham gösteriyor. Bu pivot seviyelerine göre, kripto tüccarları bir sonraki direnci 2,5 dolardan sonra 3 dolardan bekleyebilirler bunu takiben 3,48 dolar önemli bir seviye olarak karşımıza çıkıyor. Diğer taraftan, destek seviyeleri ise 2,15 dolar ve 1,65 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın