Facebook 100 Kişilik Kripto Para Geliştirme Ekibini Büyütmeye Çalışıyor

0

Facebook gelişitirmekte oldğu kripto parayı bu ay piyasaya süreceği ve 18 Haziran günü ise white paper’ını yayınlayacağı hakkında açıklamalara ek yeni detaylar ortaya çıktı.

CNBC’de yer alam haberde, Facebook’un kripto para biriminde 100’ün üzerinde çalışan kişiler var. Daha öncelerde çalışan kişi saysının 50 olduğu söylenmekteydi. Şirket gün geçtikçe çalışan sayısını arttırdığı ve bu rakamların artacağı dile getiriliyor. Linkendin’deki Facebook kariyer sayfasına göre kripto para projesi geliştirme üzerine çalışacak 40 kişi daha aranıyor. Şirket tarafından kendi platformları olan Facebook, Instagram ve Whatsapp uygulamalarına eklenmesi kripto para beklenen kripto para emtegrasyonu ile kripto para sektöründe büyük ölçüde yeni kişiler katacak ve dünyada dijital varlık çözümü sunacak gibi görülüyor.

Proje hakkında yorumda bulunan Blockchain ekibinin lideri David Marcus, “En büyük hedefimiz, milyarlarca insana şu anda sahip olamadıkları şeylere erişim sağlayabilmeleri için yardım etmek. Kısaca, adil finansal hizmetler, sağlık hizmetleri ya da bilgi kaydı veya paylaşımının yeni yolları olabilir.” dedi.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın