Mart 7, 2020

Etkinliğe Katılacak Kişilere 100 Dolar Değerinde Bitcoin Dağıtılacak!

Kripto para camiasında tanınan Bitcoin yatırımcısı Tim Draper’ın risk sermayesi şirketi Draper Goren Holm, 6-7 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan Los Angeles Blockchain Summit etkinliğinde şirketleri tarafından gelen kişilere hediye Bitcoin verileceğini açıkladı.

Yapılan açıklamaya baktığımızda, etkinliğe katılacak herkese 100 dolar değerinde Bitcoin hediye etmeyi vadediyor ve bu hediye ile birlikte toplumu dijital para hakkında eğitim almaya teşvik etmek için planladığını belirtiyor.

Düzenlenecek olan bu etkinliğe giriş biletleri 299 dolar’dan başlıyor fakat sosyal alım satım platformu eToro platformuna üye olan müşterilere sınırlı sayıda olan biletleri ücretsiz vereceğini belirtti ancak buradan da bilet almaya hak kazanabilmek için eToro’dan 50 dolarlık kripto para alma şartı bulunuyor.

Goren, Holm ve Draper tarafından yapılan ortak açıklamada şunlar ifade edildi:

“Bitcoin’in dünyayı olumlu yönde değiştirdiği yadsınamaz. Bitcoin’i öğrenmenin en iyi yolu onu kullanmaktır ve bu nedenle binlerce insana ilk 100 dolar değerindeki Bitcoin’lerini vermek istedik”

Dünya genelinde yayılan Corona virüsü nedeniyle birçok etkinlik ve konferans iptal edilmekte. Ekim ayına kadar virüs nedeniyle Los Angeles’taki düzenlenecek olan konferans iptal edilecek mi edilmeyecek mi ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?