Ethereum’un Kurucusu Vitalik Buterin, Elindeki SHIBA ve AKİTA’yı Satıyor!

0

Son günlerde şaka tokenlerine ilgi artışı görülüyor özellikle Shib Ini ve Akita Inu fazla dikkat çekenlerden. Fakat Shib Inu ve Akita Inu’da sert düşüşler görüldü bu düşüşlerin nedenini açıklayan The Block’tan Igor Igamberdiev’e göre düşüşün en büyük nedeni Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin.

Bilindiği üzere Shib kurulduktan sonra tokenlerin yüzde 49.5’i Uniswap’ta kilitlenmiş ve ardından Vitalik Buterin’im cüzdanına aktarılmıştı. Bu işlem basit bir pazarlama stratejisi olduğu biliniyordu. “Vitalik Buterin SHIB tutuyor” söylenmesi için yapılan bu girişim SHIB için kötü sonuçlara neden olabilir.

Igamberdiev Buterin’in cüzdanlarını incelerken SHIB havuzundaki likiditenin kaldırıldığını gördü.

Igamberdiev cüzdan hareketlerini incelerken Buterin’in Uniswap’ta AKİTA ve SHIB’lerini elden çıkartarak dumplamaya başladığını fark etti. Satışları devam ettiren Buterin AKİTA ve SHIB’leri Ethereum’a çevirdi.

Buterin’in satışlarını takip etmek isterseniz Igamberdiev’in tweet floodunu inceleyebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır ve şaka tokenleri ise daha çok riskli yatırım olup yatırımınızın tamamını kaybetmenize neden olabilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın