Ethereum’un İstanbul Hard Fork Tarihi Netleşti!

Piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un yatırımcıları tarafından beklenilen önemli bir gelişme var. Ethereum ağında gerçekleştirilen sekizinci ağ güncellemesi olacak İstanbul had for için yeni detaylar paylaşıldı.

İstanbul Hard Fork tarihi, şimdiye kadar en az üç defa ertelendi. Yeni tarih ise 4 Aralık 2019 olarak açıklandı. Beklenen “İstanbul” güncellemesinin güncel tarihi Ethereum (ETH) Vakfı’nın takım lideri Péter Szilágyi tarafından paylaşıldı. Ayrıca Szilágyi, dün paylaştığı tweet ile İstanbul güncellemesinin 9069000 numaralı blokta başlayacağını belirtti. Ayrıca Go’da yazılan bu güncelleme, Ethereum Mainnet’in en kapsamlı güncellemesi olacak.

Ethereum topluluğu sistem genelini kapsayacak bu güncelleme ile ilgili her yeni gelişmeyi sabırsızlıkla bekliyor.

Ağ güncellemeleri genellikle kripto para projeleri için olumlu bir gelişme olarak değerlendirilir. Tabi bu durumun istisnaları da mevcut. 2020 yılının başında aktif hale getirilecek Ethereum 2.0 kesinlikle fiyata etki edecek potansiyele sahip. Ancak ethereum fiyatı için durum nasıl şekillenecek önümüzdeki günlerde birlikte göreceğiz.

Son olarak yazının kaleme alındığı saat itibariyle Ethereum yaklaşık olarak 184 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.