Temmuz 9, 2024

Ethereum’un Benimsenmesi, Vitalik Buterin’in 300.000 Dolarlık Bağışıyla Destekleniyor: Hangi Altcoinler Yararlanabilir?

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin bir kuruluşa 300 bin dolar bağışladı ve bu bağış ile Ethereum benimsenme oranını arttırdı! Bu etki altcoinlere yarayabileceği aktarılıyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Vitalik Buterin tarafından icat edilen benzersiz bir blok zinciri platformu olan Ethereum, Gitcoin Grants Round 16 için verdiği 300.000 Dolarlık Hibe sayesinde kısa süre önce benimsenmesinde yeni bir ivme kazandı.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ethereum ekosistemindeki son gelişmeler, Ethereum’a ve geleceği belirsiz olan RCO Finance (RCOF), Axelar (AXL) ve AEVO (AEVO) dahil olmak üzere ilgili altcoinlere olan ilginin devam etmesine yol açtığı iddia ediliyor.

Vitalik Buterin’in Bağışı Ethereum Ekosistemini Ateşledi

Ethereum ‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin de blok zinciri alanında ademi merkeziyetçiliği ve yeni fikirleri destekliyor. Yakın zamanda, Ethereum topluluğunun oluşturulmasına yardımcı olan Gitcoin Grants Round 16’ya 300 bin dolar bağışladı. Bu, birkaç altcoinin benimsenmesine yol açtı ve Ethereum’un piyasadaki yükselişini artırdı.

RCO Finance (RCOF): Yapay Zeka Desteği Sunacağı İddia Ediliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre RCO Finance (RCOF), kripto para piyasasında etkili olabilecek mi belirsizdir DeFi ve Gerçek Dünya Varlık yatırımı için son teknoloji yapay zeka odaklı merkezi olmayan ticaret platformu olmak istediği iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Ekibine göre, kripto AI teknolojisini kullanarak bir AI robo danışmanı geliştirdi. Bu danışman, yatırımcıların olası karlı seçenekleri belirlemelerine yardımcı olur ve ayrıca onlar için alım satımları yürütebileceği iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

İçerik göndericisine göre daha fazla insan Ethereum hakkında bilgi edindikçe, RCO Finance’e etkili olabilecek mi belirsizdir. Bazı avantajlar arasında airdrop’lar, öncelikli yardım, stake etme yoluyla kararlarda oy kullanma hakkı ve düşük işlem ücretleri yer aldığı iddia ediliyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre RCOF token akıllı sözleşmesi, projeyi güvenilir ve güvenli kılan SolidProof tarafından denetlendiği iddia ediliyor.

Axelar (AXL): Zincirler Arası İletişimi Etkinleştirmek

Artan benimsemeden etkilenebilecek bir diğer altcoin de Axelar’dır (AXL). Axelar, blok zinciri sistemleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlayan ve Web3 dApps aracılığıyla verileri verimli ve güvenli bir şekilde aktarabilen bir sistemdir.

Axelar, Ethereum ekosisteminde verimli insan işlemleri için çeşitli blok zincirlerini birbirine bağlama konusunda kritik öneme sahiptir.

Ethereum blok zinciri geliştikçe, platformu benimseyen geliştiricilerin sayısının artması ve zincirler arası çözümlerle ilgili daha fazla deney yapılması Axelar’ın hizmetlerine olan talebi artıracaktır.

AEVO (AEVO): Merkezi Olmayan Bir Türev Borsası

AEVO (AEVO), opsiyonlara, sürekli ve lansman öncesi ticarete odaklanan merkezi olmayan bir türev borsasıdır.

Borsa, Optimism yığını kullanılarak oluşturulmuş özel bir Ethereum toparlaması olan Aevo L2 üzerinde çalışır. Bu roll-up, merkezi olmayan uzlaşmanın güvenliğini ve şeffaflığını korurken, merkezi borsalara benzer yüksek performanslı, düşük gecikmeli ticarete olanak tanır.

Ethereum büyüdükçe ve daha fazla kullanıcı çektikçe, AEVO’nun benzersiz teklifleri, geleneksel türev platformlarına merkezi olmayan bir alternatif arayan tüccarlara hitap edebilir.

RCO Finance geleceği başarılı olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre birçok kripto balinası, RCO Finance’e (RCOF) hakkında detaylı bilgiler araştırıyor. Platformun kripto AI robo-danışmanları, yatırımcıların profillerine ve piyasa eğilimlerine göre bağlamsal bağ kurabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre RCOF’un yaklaşımı, yapay zeka ve makine öğreniminden yararlandığı için insan önyargısından yoksun olabileceği iddia ediliyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Platformun 12.500’den fazla varlık sınıfından oluşan geniş yelpazesi, yüksek kaldıraçlı seçenekleri ve KYC gerekliliği olmaması, benzersiz bir esneklik ve kâr potansiyeli sunduğu iddia ediliyor.

RCO Finance resmi sitesi için tıklayın.

Sosyal medya hesapları için tıklayın

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : RCO Finance
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?