Ethereum’da Hedef 300 Dolar

Kripto para piyasasında bugün yükseliş trendiyle karşı karşıya kaldığımızı söyleyebiliriz. Dikkat çekici artışlar ilk 10 kripto para birimi içerisinden geldi yayın saatimizde, Bitcoin 6.681, Ethereum 264 ve XRP 0.40 dolarda seviyesinden işlem görüyor.

Bugün dikkat çeken kripto para birimi ise Ethereum oldu, ETH bir gün içerisinde değerini 254 dolardan 265 dolar seviyesine çıkarttı. Kripto para piyasasında yükseliş trendi kaybolmazsa Ethereum 280 dolarlık direnç seviyesi ile karşı karşıya kalacak.

Ethereum günler içerisinde, 250 ve 260 dolarlık direnç seviyelerini kırarak 100 dönemlik ortalamasının (100MA) seviyesinin üzerine çıktı.

Aşağıda Coin Nounce sitesinin analistlerin Azeez Mustapha‘nın analizini görebiliyorsunuz.

Analistin analizine göre, Ethereum’un 270 dolarlık direnç seviyesini güçsüz görüyor. Fakat 300 dolarlık direnç seviyesine ulaşmadan önce Ethereum karşılaşacağı tek güçlü direnç seviyesi 280 dolar olacaktır.Geçtiğimiz 30 Mayıs tarihinde Ethereum, 280 dolarlık direnç seviyesini kırmayı başarmıştı. Ancak bu direnç seviyesinden sonra fiyat düzeltmesi yaparak 249 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşamıştı.

Kaynak: coinnounce

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.