Ethereum’da (ETH) Bu Ay Neler Yaşanabilir? – Analist Justin Bennett Açıkladı

0
Ethereum'da (ETH) Bu Ay Neler Yaşanabilir? - Analist Justin Bennett Açıkladı

Yakından takip edilen kripto analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH) düşüş trendini sürdürürken, Ethereum’un bu ay nasıl bir fiyat hareketi sergileyebileceğine ilişkin görüşlerini açıkladı.

Yeni bir strateji oturumunda konuşan Justin Bennett, analizlerini paylaştığı gün itibariyle (7 Ocak 2022) ETH’nin 3000 doların üstünde kalmasının önemli olduğunu belirtmişti (analizler yayınlandığı sırada Ethereum bu seviyenin %4 altında işlem görüyordu).

Ünlü analiste göre, Ethereum, makro boğa trendini sürdürmek için bir şansa sahip olabilir ancak öncelikli olarak önemli bir seviyeyi geri alması gerekiyor.

ETH, 4000 doların altında olduğu sürece biraz dikkatli olmanızı öneririm. Ethereum’u önümüzdeki haftalarda ve aylarda bu alanı haftalık ve aylık kapanış bazında 40000 doların üzerine geri çıkartabilirsek, o zaman evet, 2021’de gördüğümüz yükseliş eğiliminin devam edeceğini düşünmeye devam edeceğim.”

Analist ayrıca Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’u da inceledi. Bennett, ETH/BTC’nin 2017 ile 2020 arasında yaptıklarının daha küçük bir versiyonunu oynayarak bir yükseliş üçgeninden kopuyor olabileceğini düşünüyor.

Bennett, ETH/BTC’nin 0.075 BTC’yi (3.077 dolar) temiz bir şekilde destek olarak tutmayı başarması halinde 0.18 BTC’ye (7.388 dolar) uzun vadeli bir ralli başlatmaya hazır olabileceğini belirtti.

“Uzun vadede, bu market’ın (pazarın) burada [0.18 BTC] bu alana daha yüksek bir eğilim göstermesini beklerdim. Tabii kısa vadede hepsi 0.075’e düşüyor. Bu nedenle, Ethereum’un kısa vadede Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam ettiğini görmek için bu fiyatın bunun üzerinde kalmasını istiyoruz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın