Aralık 3, 2022

Trader Açıkladı: Ethereum’a Dikkat, Paramı Bu Altcoin’e Yatırdım!

Yakından takip edilen kripto trader’ı Justin Bennett, Litecoin (LTC) konusunda iyimser kalmaya devam ediyor. Nitekim popüler başka bir altcoin fiyatının düşme ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyor.

Twitter hesabında paylaşım yapan Justin Bennett, Bitcoin alternatifi Litecoin (LTC) fiyatının yükseleceğine inandığını açıkladı. Trader’a göre 14. Sırada yer alan Litecoin, Bitcoin’den bile daha iyi performans gösterebilir.

Analistin tahminine göre Litecoin, 2022 yılında gösterdiği performansı 2023 yılında da devam ettirebilir. Bu performansa bağlı olarak 30 dolarlık tabanı korumaya devam edeceğini belirtti. Trader’a göre üst seviye ise 465 dolarlık alanda kalmaya devam ediyor.

“Kısa vadede Litecoin’in Bitcoin’e karşı yükseleceğini düşünüyor. Bu performansın 2023 yılında da devam etmemesi için herhangi bir neden göremiyorum.”

Litecoin fiyat analizi

Haber hazırlanırken Litecoin 76 dolar civarında işlem görüyor. Bitcoin ise 16.990 dolar civarında işlem görüyor. LTC/BTC çifti son 30 günde %70 artarken, son iki haftada %20 gibi güçlü bir artış kaydetti.

Ethereum (ETH) tahminini de paylaşan trader, önde gelen altcoin konusunda olumsuz görüşe sahip. Trader’a göre Ethereum geçtiğimiz ayki performansını devam ettirerek bir yerel zirve yakalayabilir. Nitekim bu zirvenin ardından fiyat hızlıca gerileyebilir.

“Daha önce üyelerime bundan bahsettim ama Ethereum Kasım ayının sonundaki modele benzeri bir görünüme sahip. Long pozisyonları tuzağa düşürmek için yerel zirveler yaratıyor ancak sonrasında değer kaydebiyor.”

Trader’ın grafiklerine göre Ethereum 1240 dolarlık seviyeye düşmeden önce 1320 dolar civarında yerel bir zirve yapma eğiliminde.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?