Ethereum Yüzde 33 Oranında Değer Kazandı


Son güncellenme : 30.05.2020 - 10:46

Ethereum fiyatı bugün en yüksek seviyesi olan 233 dolara ulaştı. Bu yükseliş, son yedi gün içinde ethereum fiyatında %33’lük bir artışı temsil ediyor. Ethereum bu kazancıyla Biitcoin’i gölgede bırakmaya çok yakın. Ethereum fiyatının ulaştığı bu rakam aynı zamanda geçen yılın eylül ayından beri ulaştığı en yüksek rakamı oldu. Direncini geçen ethereumun yeni direnci  257 dolar olarak belirlendi ama momentumun tersine dönebileceği endişesi ile  destek fiyatı 160 dolar civarında seyredecek.

Ethereumda meydana gelen bu gelişmeler piyasalarda olumlu bakışı arttırdı.Bazı uzmanlar kısa ve uzun vadeli hedeflerde ethereumda ki bu artış eğiliminin süreceğini söyledi. O uzmanlardan birisi Signal Profit’in kurucusu Jacob Canfield şunları söyledi:

Ethereumda uzun vadeli olarak belirlenmiş 300 dolar hedefine ulaşılacak görünüyor.Direncin 255 dolar civarında olacağını öngörüyoruz ama bu direncini atlatıp uzun vadeli hedefine doğru yükselişini sürdürecekdir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.