Analizler Haberler

Ethereum Yüzde 33 Oranında Değer Kazandı

single-image

Ethereum fiyatı bugün en yüksek seviyesi olan 233 dolara ulaştı. Bu yükseliş, son yedi gün içinde ethereum fiyatında %33’lük bir artışı temsil ediyor. Ethereum bu kazancıyla Biitcoin’i gölgede bırakmaya çok yakın. Ethereum fiyatının ulaştığı bu rakam aynı zamanda geçen yılın eylül ayından beri ulaştığı en yüksek rakamı oldu. Direncini geçen ethereumun yeni direnci  257 dolar olarak belirlendi ama momentumun tersine dönebileceği endişesi ile  destek fiyatı 160 dolar civarında seyredecek.

Ethereumda meydana gelen bu gelişmeler piyasalarda olumlu bakışı arttırdı.Bazı uzmanlar kısa ve uzun vadeli hedeflerde ethereumda ki bu artış eğiliminin süreceğini söyledi. O uzmanlardan birisi Signal Profit’in kurucusu Jacob Canfield şunları söyledi:

Ethereumda uzun vadeli olarak belirlenmiş 300 dolar hedefine ulaşılacak görünüyor.Direncin 255 dolar civarında olacağını öngörüyoruz ama bu direncini atlatıp uzun vadeli hedefine doğru yükselişini sürdürecekdir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!
1 Yorum
  1. Şerife Nur 7 ay önce
    Cevapla

    Güzel bir yazı, teşekkürler Ramazan Bey

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz