Ekim 20, 2020

Ethereum Yatırımcıları Büyük Birikim mi Yapıyor?

Madeni para şu an 280 dolardan işlem görüyorken bugün erken saatlerde 385 dolara yükselerek zirve seviyeye ulaştı.

Bu hareketlilikle birlikte, kitlesel Ethereum birikiminin gerçekleştiğine dair raporlarla gösterildi.

Santiment, ETH’nin borsa cüzdanlarını toplu bir şekilde bırakarak birikim ve uzun vadeli güveni sundu.

Firma kısa bir süre önce şunları bildirdi: “ETH’nin en kaliteli 10 balina değişim adresinin fonlarını borsa dışı cüzdanlarla değiştirmeye ve holdingleri etkilemiş belli bir oranda hareket ettirmeye devam etti. Bu hareket kurumsal yatırım ile ilişkili olabilir.

Digital Currency Group CEO’su olan Barry Silbert’in tahminine göre Grayscale Investment’ın Ethereum Trust, dolaşımdaki tüm ETH’nin %2’sini bir araya getirdi: “Herkes bizim Bitcoin birikimimize odaklanmışken, @GrayscaleEthereum Trust artık dolaşımdaki tüm ETH’nin%2’sinden fazlasını elinde tutuyor.”

Ethereum’un birikimi 2.0’a yaklaştıkça güçlenmektedir.

Ethereum Birikimi Lansman Öncesi Yükselişe Geçti

Santiment blockchain verilerine göre, Ethereum ile yatırımcılar arasında farklı bir birikim ruhunun olduğunu dile getiriyor. Blockchain analiz şirketi kısa bir süre önce ETH sayısının son iki yılda düşüşte olduğunu belitti. Fakat yatırımcıların ETH konusunda uzun vadede kendinden emin olduklarını da ekledi: ” ETH’nin en kaliteli 10 balina değişim adresi, borsa dışı cüzdanlarla değiştirmeye devam ederek son 2 ayda borsada düşüş yaşadı. Bu durum tokenlerdeki %20,5’lik düşüş, Ethereum sahiplerinin fiyat güvenini gösteriyor. ”

ETH’nin son birkaç aydaki fiyat hareketinin grafiği, borsa dışı holdinglere karşı ilk 10 borsa holdinginin sayısının yer paylaşımı. Bir blok zinciri analitik firması olan Santiment’in tablosu.

DTC Başkanı Spencer Noon daha önce DeFi’ye erişmek isteyen kurumların ilk önce Ethereum üzerinden sermayeyi yönlendirdiğini söyledi: “Kurulum yatırımcıları, fon yöneticileri, OTC masaları ve FO’larla son birkaç hafta boyunca konuştuktan sonra DeFi’de okudum: Sürü geliyor. DeFi konusunda heyecanlılar ama yeni, bu yüzden önce ETH alıyorlar.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?