Ethereum Yatırımcıları Büyük Birikim mi Yapıyor?

0
341

Madeni para şu an 280 dolardan işlem görüyorken bugün erken saatlerde 385 dolara yükselerek zirve seviyeye ulaştı.

Bu hareketlilikle birlikte, kitlesel Ethereum birikiminin gerçekleştiğine dair raporlarla gösterildi.

Santiment, ETH’nin borsa cüzdanlarını toplu bir şekilde bırakarak birikim ve uzun vadeli güveni sundu.

Firma kısa bir süre önce şunları bildirdi: “ETH’nin en kaliteli 10 balina değişim adresinin fonlarını borsa dışı cüzdanlarla değiştirmeye ve holdingleri etkilemiş belli bir oranda hareket ettirmeye devam etti. Bu hareket kurumsal yatırım ile ilişkili olabilir.

Digital Currency Group CEO’su olan Barry Silbert’in tahminine göre Grayscale Investment’ın Ethereum Trust, dolaşımdaki tüm ETH’nin %2’sini bir araya getirdi: “Herkes bizim Bitcoin birikimimize odaklanmışken, @GrayscaleEthereum Trust artık dolaşımdaki tüm ETH’nin%2’sinden fazlasını elinde tutuyor.”

Ethereum’un birikimi 2.0’a yaklaştıkça güçlenmektedir.

Ethereum Birikimi Lansman Öncesi Yükselişe Geçti

Santiment blockchain verilerine göre, Ethereum ile yatırımcılar arasında farklı bir birikim ruhunun olduğunu dile getiriyor. Blockchain analiz şirketi kısa bir süre önce ETH sayısının son iki yılda düşüşte olduğunu belitti. Fakat yatırımcıların ETH konusunda uzun vadede kendinden emin olduklarını da ekledi: ” ETH’nin en kaliteli 10 balina değişim adresi, borsa dışı cüzdanlarla değiştirmeye devam ederek son 2 ayda borsada düşüş yaşadı. Bu durum tokenlerdeki %20,5’lik düşüş, Ethereum sahiplerinin fiyat güvenini gösteriyor. ”

ETH’nin son birkaç aydaki fiyat hareketinin grafiği, borsa dışı holdinglere karşı ilk 10 borsa holdinginin sayısının yer paylaşımı. Bir blok zinciri analitik firması olan Santiment’in tablosu.

DTC Başkanı Spencer Noon daha önce DeFi’ye erişmek isteyen kurumların ilk önce Ethereum üzerinden sermayeyi yönlendirdiğini söyledi: “Kurulum yatırımcıları, fon yöneticileri, OTC masaları ve FO’larla son birkaç hafta boyunca konuştuktan sonra DeFi’de okudum: Sürü geliyor. DeFi konusunda heyecanlılar ama yeni, bu yüzden önce ETH alıyorlar.”

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın