Ocak 5, 2024

Analist Ethereum ve %258 Yükselen Yapay Zeka Altcoin’i için Konuştu: “Destek Sonrası Ralli Geliyor!”

Popüler analist Rekt Capital, yapay zeka (AI) odaklı bir altcoin olan Fetch.ai fiyatının yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceğine inanıyor.

Rekt Capital, Fetch.ai fiyatının aylık grafikteki önemli bir direnç seviyesini aşması halinde yükseliş trendinde kalabileceğini düşünüyor. Analiste göre yeniden test şu ana kadar oldukça başarılı oldu. Bu başarılı süreç devam ederse son ana dirence doğru hareket mümkün olacak.

fetch.ai grafiği

FET 19 Ekim 2023’te 0,204 dolardan işlem gördüğünde dikkat çekse de bu yazının yazıldığı sırada yaklaşık %258’lik bir kazançla 0,730 dolardan işlem görüyor. FET, Kasım 2021’de günlük 1,17 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Fetch.ai, bireyler veya kuruluşlar için tedarik zinciri lojistiğini veya kayıt tutmayı otomatikleştirmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir yapay zeka platformu olarak da tanınıyor.

Rekt Capital, radarındaki bir sonraki varlığın Ethereum olduğunu belirterek, fiyatın 2274 doları tutması halinde yukarı yönlü hareket etmeye devam edeceğini düşünüyor. Analiste göre fiyat şu an 2274 doları yeniden test ediyor. Başarılı bir test ise %22’nin üzerinde bir ralli ihtimalini açabilir.

ethereum grafiği

Analistin grafiğine göre ETH bu ayın sonuna kadar 2791 doları test edebilir. Haber hazırlanırken Ethereum fiyatı 2266 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?