Ethereum ve Ripple Büyük Artış Gösterecek

Analistler: Ethereum, XRP, TRX ve Diğer Altcoinler Gelecek Birkaç Günde Bitcoin’den Daha Yüksek Artış Gösterecek

Bitcoin, 2019’da etkileyici bir ilerleme kaydetti ve önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda daha fazlasını sunmayı vaat etti. Kripto para yatırımcıları, daha fazlasını beklerken bugüne kadar kaydedilen ilerlemeden gerçekten çok mutlu. Ancak, Galaxy olarak bilinen bir kripto para analisti, Bitcoin fiyat artışının altcoinlerin yakında yaşayacağı fiyat artışına kıyasla hiçbir şey olmadığını söylüyor.

Galaxy’ye göre, devasa altcoin artışı gelecek. Bitcoin’in 11.000 Dolar’ı geçmesinin ardından, büyük bir FOMO olarak Bitcoin’i satın almayı kaçırdıklarını düşünenler için iyi bir haber olabilir.
Bitcoin, kelimenin tam anlamıyla pazarda baskın olmuştur ve bu, altcoinlerin şimdiye kadar yaşadığı türden olağanüstü bir büyümeyi deneyimlemesini engellemiştir. Nitekim, Bitcoin gittikçe artan baskınlığı ile güçlendikçe, daha fazla altcoin çekiyor. Bu, kripto endüstrisini Bitcoin’e çok fazla ilgi göstermesine ve neredeyse hiç altcoine değer vermemesine neden oldu.

Şimdiye kadar, sadece Ethereum, tüm altcoinler arasında Bitcoin’i takiben önemli bir büyüme göstermiştir. Çoğu, bir kez daha bu kazancı elde etmek ve eski hallerine geri dönmek için çalışmıştır. Şu an piyasanın iyi görünmesine rağmen, Bitcoin yükselmeye devam ettikçe işler değişebilir.

The Crypto Dog olarak bilinen bir başka analist, altcoinlerin birkaç hafta içinde Bitcoin’e karşı durumlarını düzelteceklerini söylüyor. Bu görüşün aksine, yanıt veren bir başka analist Bitcoin hakimiyetinin önümüzdeki hafta başında %87 oranında vuracağını belirtti.

Yine de kesin görünen bir şey bir alt coinlerin mevsiminin ne zaman geleceği ve ne kadar süreceği önemli değil, bu dönem gelecek ve Bitcoin’in gösterdiği performansdan daha büyük olma ihtimali yüksek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.