Ethereum Tabanlı Geliştirici Şirketi CEO’su Tim Coulter’dan Libra açıklaması!

Ethereum tabanlı geliştirici şirketi Truffle’ın CEO ve kurucusu Tim Coulter, CrytoSlate’e yaptığı röportajda genel anlamda varlıklar, test ortamları ve tabii ki kendi projesinden bahsetti.

Coulter, Microsoft’un Seattle’daki kampüsünde ikincisi düzenlenecek ve Ethereum geliştiricilerine özel olan TruffleCon organizasyonu hakkında bilgi verdi.

Coulter, blockchain kariyerinden bahsetmeden önce geliştirmeye yönelik yaptığı yazılım ve test denemelerinden bahsederken uzmanlaştığı bu alanları blockchain için yani geliştirme seçenekleri aramasında bi araç olarak kullandığını söyledi.

Röportaj da Blockchain’ e nasıl başladığını ve Truffle’nın nasıl ortaya çıktığını anlatan Coulter, Libra hakkında yöneltilen soru için ilginç açıklamalar yaptı. Libra hakkındaki düşünceleri sorulan Coulter soruya şöyle yanıt verdi :

“Libra heyecan verici bir proje. Kripto para birimini kitlelere kazandırmak zorunluluğu var ve bunun için heyecanlıyım. Teknik ve sosyal sonuçları konusunda hala bazı belirsizlikler var, ancak bir şey kesinse, Facebook’un kripto para biriminin ve blok zincirlemenin yararları üzerine yasama organımızı eğitmek için iradesi ve finansal desteği var. Sonuçta, sektör için bir kazanç olduğunu düşünüyorum. ”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.