Ocak 27, 2024

Ethereum Tabanlı Bu Altcoin Bitcoin Karşısında %160’ın Üzerinde Patlama Yapabilir: Analist!


Michaël van de Poppe, X’te, Chainlink ‘in bu yıl Bitcoin (LINK/BTC) karşısında büyük bir çıkış yaşayacağını belirtti.

“Bitcoin’e karşı Chainlink bu yıl içinde hala büyük bir çıkış arıyor. Daha yüksek dipler oluşuyor.”

Chainlink fiyat grafiği analizi

LINK/BTC bu haber yazıldığı sırada 0,000336 BTC’den (14,09 dolar) işlem görüyor. Bu da paritenin analistin hedefine ulaşması halinde yaklaşık %167’lik bir yukarı yönlü potansiyele işaret ediyor.

Analist, Nisan ayındaki yarılanma olayından sonra bir kırılma yaşanmadan önce Bitcoin’in muhtemelen yaklaşık 49.000 dolar ve 39.000 dolar aralığında işlem göreceğini belirtiyor.

“Bir süredir Bitcoin için bu grafikte bir güncelleme yayınlamadım. Planlandığı gibi oldukça iyi gidiyor. Şimdi, yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmadan önce muhtemelen konsolidasyon gerçekleşecek.”

Chainlink fiyat grafiği

Trader, dijital varlıkların toplam piyasa kapitalizasyonunun 1,547 trilyon dolarlık kritik destek seviyesini test etmesinin ardından yukarı yönlü bir trende girdiği görüşünde.

“Kriptonun toplam piyasa değeri likiditeyi aldı ve kritik bölgeden sıçradı. Önümüzdeki dönemde 2 trilyon dolara ulaşmamız muhtemel görünüyor.”

Chainlink fiyat grafiği analizi

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?