Ethereum Satın Almanın Yolları

Ethereum gibi kripto paraları satın almanın en iyi yolu nedir?

Tüm endüstriyi seçeneklerle ve fırsatlarla dolu bir mayın tarlası olarak düşünebiliriz. İş kolay bir şekilde kripto satın almaya gelince ne yapacağını bilmek genellikle çok zor. Ulaşılabilir çok fazla seçenek var ama hiçbiri alışveriş yapmak yada kahve almak kadar kolay değil bu yüzden bu sektörden en iyi şekilde yararlanmak için ve kripto para satın almak için size uygun olan en iyi yöntemi bulmanız gerek.

Borsalar bu tür işlemlerin en yaygın aracıdır. Coinbase gibi kripto para borsaları aracılığıyla satın almak, en iyi fiyatlara erişiminiz olduğu anlamına gelir aynı zamanda tanınmış bir servis aracılığıyla satın alma fırsatınız olur. Bu çok iyi bir seçenektir ancak çoğu zaman kripto paranızın yüksek işlem ücretlerine maruz kaldığı anlamına gelir (ödemeyi işleme koymak için borsa tarafından alınanlar). Ayrıca, borsada bulunan güvenlik açıklarına sık sık maruz kalırsınız. Kısacası borsalar her zaman güvenli değildir. Transferler bu duruma karşı koruma sağlıyor. Bir arkadaştan kripto para satın almak kolaydır yada farklı şekilde başka bir yatırımcıdan doğrudan cüzdandan cüzdana transfer. Bu iyi bir yol olabilir ancak sizi diğer risklere maruz bırakır.

BATM’ler veya Bitcoin ATM’ler nasıl?

Para çekme makineleri, en ‘gerçek hayat’ türündeki kripto para cinsinden yatırım türünü sunar. Kripto para işlemi yapmak için nakit para veya banka kartı kullanarak, seçtiğiniz cüzdan adresinize Ethereum gönderebilirsiniz. Bunun dezavantajı şu; BATM’ler ve diğer kripto para nakit makinelerine ulaşmak zor. Aynı zamanda bunlat Ethereum’u satın almak için henüz tam olarak yaygın hale gelmiş, ana yöntem değiller.

Kripto parayı nasıl satın alacağınız size kalmış. En kolay, en güvenli ve en rahat bulduğunuz yöntem sizin yönteminiz olmalı. Dikkate alınacak önemli şey, daha sonra bu kripto parayı saklamak ve kullanmak için nasıl devam edeceğiniz. Eğer dikkatli ve güvenli bir şekilde ticaret yapıyorsanız, hangi yolu satın aldığınızın bir önemi yok, bu şekilde zaten Ethereum’undan en iyi şekilde yararlanacaksınız.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.