Ethereum Rakipleri Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE) için Sırada Neler Var?

0
Ethereum Rakipleri Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE) için Sırada Neler Var?

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, Ethereum rakipleri Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE) için gelecekte neler olabileceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano’nun %25’lik bir ralliyi ateşlemek için önemli bir seviyeyi geri alması gerektiğini düşünüyor.

Cardano (ADA) fiyatı, 1.50 doların üzerinde sahte bir çıkış yaptı. Aralığa doğru geri atıldı. 1.50 dolarlık alanı yeniden test etmek istiyorsa, o zaman önce 1.20 dolarlık bir geri dönüşe bakar ve geri alırdım.”

Cardano ADA Fiyat

Cardano (ADA) şu an 1.04 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki altcoin, merkezi olmayan finans (DeFi), merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) ve kurumsal uygulamalar için oldukça ölçeklenebilir bir blok zinciri platformu olan Fantom (FTM) oldu. Bitcoin (BTC) karşısında işlem yapan Van de Poppe, FTM/BTC çiftinin 0,00005 BTC’de (1,81 dolar) desteği tutmayı başardığını ve bir çıkış rallisi başlatmak için şimdi 0,000068 BTC’de (2,48 dolar) direnç göstermesi gerektiğini belirtti.

“Büyük bir satış baskısından kaçınmak için tutulması gereken bölge 6800 SATS bölgesiydi. Ancak tutulamadı, desteğe doğru güçlü bir düşüş ve o bölgeden bir sıçrama. 5100-5400 sats (0.00005 BTC – 0.000054 BTC) arasında destek, 6800 (0.000068 BTC) sats direnç. Bu bozulursa yeni bir dürtü dalgası başlayabilir.”

Fantom FTM Fiyat

Şu an FTM/BTC çifti 0.00006 BTC veya 2.17 dolardan işlem görüyor.

Trader’ın radarındaki son coin, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciri olan Harmony (ONE) oldu. Van de Poppe’ye göre Harmony, 0,000005 BTC veya 0,18 dolardaki desteği tuttuktan sonra Bitcoin’e (ONE/BTC) karşı bir sıçrama için konumlanıyor olabilir.

“Eğer ONE’a bir yatırım yapmak istiyorsanız, muhtemelen şu an aradığınız bir bölgedesiniz.”

Harmony ONE Fiyat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın