Mart 17, 2023

Ethereum Rakibi Balina Katkısıyla Adeta Fırladı: İşte Detaylar!

Popüler bir kripto analistine göre, önde gelen Ethereum (ETH) rakip blok zinciri Cardano ‘nun (ADA) balina büyüklüğündeki işlemleri artıyor.

Ali Martinez, 21.600 Twitter takipçisine 100.000 doları aşan Cardano işlemlerinin arttığını ve bunun “kurumsal yatırımcıların ve ADA balinalarının artan katılımını gösterdiğini” belirtti.

“Cardano ağında 100.000 doları aşan büyük ADA işlemlerinin hacmi artıyor!

Bu eğilim, kurumsal yatırımcıların ve ADA balinalarının artan katılımını gösteriyor ve yatırım stratejilerine ışık tutuyor.”

Cardano

ADA haber yazıldığı sırada 0,324 dolar değerinde. Cardano son 24 saat içinde %0,28 ve geçtiğimiz hafta içinde yaklaşık %5 artış gösterdi. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı da 2023’ün başından bu yana yaklaşık %30 artış gösterdi.

Bu yılki fiyat toparlanmasına rağmen ADA, Eylül 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan %89,5’in üzerinde bir düşüş yaşamaya devam ediyor.

Cardano, artan balina işlemlerine ek olarak, geliştirme barındırma platformu GitHub’daki haftalık geliştirme faaliyeti açısından da listelerin başında yer alıyor.

Bagsy takma isimli analist, bu haftanın başlarında ProofofGitHub adlı Twitter hesabı aracılığıyla Cardano’nun bu konuda diğer tüm kripto projelerine liderlik ettiğini gösteren bir grafik paylaştı.

ProofofGitHub, kripto analiz firması Santiment tarafından desteklenmektedir.

Santiment, bir blok zinciri ekosisteminde gerçekleşen yüksek miktarda geliştirme faaliyetinin, insanların geleceğine inandıklarına işaret edebileceğini söyledi.

ProofGitHub’a göre, birlikte çalışabilirlik blok zinciri Polkadot (DOT) ve kum havuzu Kusama (KSM), haftalık GitHub geliştirme faaliyeti açısından ikinci sırada yer aldı. Ethereum üçüncü sırada yer aldı.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?