Ethereum: Loopring (LRC), Fırlayacak Bir Sonraki DeFi Tokeni Olabilir

Loopring, bu ayın sonu için çok sayıda madencilik ödül programını duyurdu. Proje, Aralık 2020’nin sonunda L2 AMM Likidite madenciliği, AMM Swap Turnuvası ve sipariş dahil olmak üzere birden fazla madencilik programı başlatacak.

Ethereum’un ikinci katman DeFi protokolü, daha fazla kullanıcıyı otomatik piyasa yapıcısı olan AMM’ye çekmek için teşvikler oluşturmayı amaçlıyor. Bu nedenle Loopring, programın başlamasından sonraki iki hafta içinde toplamda 1.7 milyon LRC dağıtacak.

Bununla birlikte Loopring (LRC), AMM ile takas yapmak için yerel entegrasyona sahip bir Android Mobil Cüzdan başlattı. Protokol aynı zamanda borsasına, Ethereum‘un ikinci katmanında gazsız takas yapma ve likiditeyi kaldırma veya ekleme gibi yeni işlevler de ekledi.

Loopring Bu Projeyle Neyi Hedefliyor?

Loopring’in arkasındaki ekip, kullanıcıların platformdan ikinci katmana geçişini teşvik etmek istiyor. Bu şekilde, ana ağdaki tıkanıklık azalacak, işlem ücretleri daha istikrarlı olacak ve tüm ekosistem fayda sağlayacaktır.

Likidite Madenciliği Ethereum’un 2.Katmanına Geliyor

İlk likidite madenciliği kampanyası, her havuz için 400 bin LRC ödüllü üç likidite havuzunu teşvik edecek. Bunlar sırayla LRC / ETH, ETH / USDT, WBTC / ETH olarak yer alıyor.

Ayrıca Loopring ekibi şunu da bildirdi:

“havuzun likiditesindeki payınıza göre l2 hesabınıza ödenen ödüller ile otomatik olarak madencilik yaparsınız.”

Döngü, AMM havuzunun gün boyunca birçok durumda rastgele anlık görüntülerini alıyor. Bu da, ortalama bir bakiye ile likidite sağlayıcılarının ödülleri hesaplamalarına izin verecek. Kullanıcılar, bir döngü tamamlandıktan 3 gün sonra LRC’de ödülleri doğrudan hesaplarına alacaklar. Ancak, LP tokenleri Loopring katman-2 hesaplarında kalmalıdır. LP tokenleri Ethereum ana ağına çekilirse, madencilik ödülü alınmaz hale gelir çünkü anlık görüntülere kaydedilmez. LP tokenlerinin bir kısmı veya tamamı katman-2’deki diğer hesaplara aktarılabilir.

Döngü, ödüllere uygun olacak havuzları güncelleyecektir. Bu nedenle, döngüler tamamlandıktan sonra yapılacak duyurular önemlidir.

Tüm likidite sağlayıcıları, AMM akıllı sözleşmesindeki işlem ücretlerinin %0.15’ini alacak. Loopring cüzdanını kullanan kullanıcılar, ödül olarak ek %5 alacaklar.

3 ödül programı aynı anda başlayacak.Takas turnuvası için 3 havuza 100 bin LRC verilecek ve sipariş defteri likidite madenciliği için de ek 100 bin LTC verilecek.

Loopring ekibi, LRC’nin fiyatı üzerinde olumlu bir etki olacağına ve bu nedenle tüm sahiplere fayda sağlayacağına inanıyor. Ekip, bonus olarak da şunları açıkladı:

“Aralık ayının sonundan önce bir şey çıkarmak istiyorsanız, lOOPRİNG MOBİL CÜZDAN İÇİN ŞU ANDA PARA ÇEKME MADENCİLİĞİ YAPILDIĞINI UNUTMAYIN. 6 TÜR VARLIK BULUNAN M-CÜZDANLAR İÇİN ÖNÜMÜZDEKİ 15 GÜN İÇİNDE ÖDENECEK 500 BİN LRC DAHA VAR.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.