Ethereum Kurucu Ortağı Joseph Lubin: Blockchain 10-20 Yıl İçerisinde Küresel Ekonomi’de Etkili Olucak

Ethereum (ETH) kurucu ortağı olan Joseph Lubin, küresel ekonominin 10 ila 20 yıl içersinde, Blockchain ile genişleyip ekonominin çoğunda büyük bir etkiye sahip olucağını belirtti.

14 Mart’ta Austin’deki SXSW konferasında konuşurken Lubin ayrıca, 1983’te e-posta kullanan pek çok sıradan insan olmadığı gibi, Blockchain tabanlı sistemlerinde kullanan sıradan insanlar olmadığını belirtti.

Ayrıca Lubin, Bitcoin ve Ethereum’da şuanki sürümün de çok fazla verimsizlik olduğunu belirterek Ethereum 2.0’ın vaatlerini dile getirdi:

“Bitcoin’de ve şu anda Ethereum’da, temelde herkesi senkronize tutmak için özel donanıma, çok fazla elektriğe ve çok fazla bilgi işlem gücü israfına ihtiyacınızvar. Ethereum 2.0 ile 18 ay içerisinde, daha az enerji harcayan, çok daha güçlü ve ölçeklenebilir bir Blockchain sistemimiz olucak.”

Lubin ayrıca Blockchain teknolojisinin ve ademi merkeziyetçiliğin içerik yazarlarına ve gazetecilere çok fazla fayda sağlayabileceğini de söyledi.

Kaynak: Cointelegraph

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.