Ethereum İçin Yeni ATH Kapıda – Bu Ateşli Altcoin’in Grafiği Çılgınca Görünüyor: Analist Açıkladı

0

Popüler bir kripto stratejisti ve trader, Ethereum’un kısa vadede tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve patlayıcı bir altcoin’in muhtemelen yükseliş eğilimini sürdüreceğini tahmin ediyor.

Kaleo takma adını kullanan kripto analisti, 411.000 Twitter takipçisine, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemek için son direnç çizgisini kırmaya hazırlandığını bildirdi.

“ETH/Ethereum. 5.000 dolar düşündüğünüzden çok daha yakın.”

Kaynak: Kaleo/Twitter

Bitcoin/Ethereum paritesini (ETH/BTC) de inceleyen Kaleo, Bitcoin’in (BTC) direncine rağmen çiftin yükselişte olduğuna inanıyor.

“Yalan söylemeyeceğim dostum, altcoin’ler Bitcoin>60.000 dolara beklediğimden çok daha iyi tepki veriyor. Fiyat keşfine geri döndüğünde ne olacağı konusu hala havada ama şimdilik – bu ETH/BTC grafiği sağlam görünüyor.”

Kaynak: Kaleo/Twitter

Akıllı sözleşme platformu Solana’ya (SOL) gelince ise, kripto analisti, ateşli altcoin’in 200 dolar civarındaki ani direncini kırması durumunda rallisine 300 doların üzerinde devam etmesini bekliyor.

“Bu boğa koşusunun teması ‘Sam’le uğraşma’idi. Bu yakın zamanda değişecek gibi de görünmüyor.”

Kaynak:  Kaleo/Twitter

Kaleo, SOL yaklaşık 3 dolarken Ocak ayında bir tweet atan ve bir kripto trader’ını Solana’daki tüm pozisyonlarını satın almaya istekli olduğunu söyleyen kripto türevleri borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’e atıfta bulunuyor.

Kripto stratejisti, köşegen desteğinden sıçradıktan ve düşük zaman diliminde düşüş eğilimi direncini kırdıktan sonra güç belirtileri gösterdiğine inandığı Bitcoin/Solana (SOL/BTC) paritesini yakından izliyor.

“SOL/BTC grafiği tamamen delice.”

Kaynak:  Kaleo/Twitter

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın