Ethereum İçin Kritik Güncelleme Tarihi Belli Oldu: İşte Detaylar!

Ethereum ağı, büyük beklentilerin ardından iş kanıtı konsensüsünden hisse kanıtı madenciliğine geçti. Geçiş 15 Eylül 2022 tarihinde başarıyla tamamlandı.

Merakla beklenen Ethereum sürümlerinden biri, Mart ayı sonunda piyasaya sürülmesi planlanan Şangay’dı. Ancak, çok sayıda nedenden ötürü gecikmeler mevcut. Son detaylara göre, çok beklenen Şangay hard fork’u için artık resmi bir tarih belli oldu. Resmi tarih, All Core Developers Execution Layer #157 çağrısı sırasında tartışıldı.

Ethereum Şangay Hard Fork’u 12 Nisan’da

Kullanıcıların doğrulayıcı olarak stake edilmiş ETH’lerini çekmelerine olanak tanıyacak olan Ethereum Şangay hard fork‘u merakla beklenen bir olay. Yükseltmenin ETH piyasa talebi üzerinde de bir etkisi olması mümkün.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geliştiriciler tarih için oy kullandıktan ve GitHub üzerinden onayladıktan sonra, 620,9536 epoğu onaylanmış olacak. Bu da lansmanı daha önce öngörülen Mart ayından uzaklaştırıyor. Ana lansmandan önce, geliştiriciler ağın sorunsuz çalıştığından emin olmak ve hataları gidermek için çok sayıda test gerçekleştirdi.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.