Şubat 20, 2023

Coin Bureau Ethereum için 10.000 Doların Anahtarını Verdi!

Coin Bureau isimli kripto kanalının analisti Guy Turner, bir sonraki boğa piyasasında Ethereum fiyatının 10.000 dolara çıkarabilecek belirli katalizörler olduğu düşüncesinde.

YouTube kanalında yeni bir canlı yayın yayınlayan Turner, kripto varlıklarda oyunu değiştirebilecek bir “uygulamanın” beş haneli bir seviyeye doğru hareketi tetikleyebileceği düşüncesinde.

“Bence Bitcoin ve Ethereum’un ötesinde kripto para piyasası için ‘killer app’ benzeri bir şeye ihtiyaç var. İnsanlar bana bu uygulamanın ne olacağını soruyor. Açıkçası bunun ne olacağını ben de bilmiyorum. Bilseydim ben yapardım. Belki GameFi veya metaverse gibi bir şey olabilir.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, daha az heyecan verici bir şeyin de kripto için bir katalizör görevi görebileceği düşüncesinde. Büyük bir ülkeden yeni bir merkez bankası dijital para biriminin (CBDC) piyasaya sürülmesinin de insanları kriptoyu benimsemeye itebileceğini öne sürüyor.

“Bence boğa piyasası için katalizör olacak bir diğer faktör de CBDC’lerin piyasaya sürülmesi olacaktır. Bu türden bir hamle insanların piyasaya girmesi için yeni bir teşvik yaratacaktır.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?