Ethereum İçin 100.000 $ Fiyat Tahmini

Bazı büyük kripto para yatırımcıları kripto para birimi ile ilgili tahminlerde bulundu. Ethereum birkaç yıl içinde 100.000 $’a ulaşabileceği konusunda iddalı tahminler var. Büyük bir boğa sezonunda Brian Schuster bunun mümkün olabileceğine inanıyor.

Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinden emin olmasa da, Schuster, gelecekte altın gibi geçerli bir değer haline gelirse, Ethereum’un çok yüksek değerlerde olabileceğine inanıyor. Bu konuda şöyle bir açıklama getirdi:

“Bu bize, yaklaşık 10 trilyon dolarlık potansiyel bir piyasa kapitalizasyonu sağlayarak Ethereum fiyatının ABD doları olarak 100.000 $’a kadar yükselebileceğine inanmamızı sağlamakta. “

Sadece Schuster, Ethereum için böyle parlak bir geleceğe geleceğini tek başına inanmaz. Roger Ver, Bitcoin.com’un kurucusu ve Bitcoin Cash (BCH) yatırımcısı Ethereum’un 100.000 $’a ulaşma potansiyeline sahip olduğuna oldukça inanıyor. 2 numaralı kripto para birminin 2018’in sonunda Bitcoin‘i ve BCH’nin 2020’nin sonundan önce aynı şeyi yapabileceği tahmininde bulunmuştu.

“Ethereum, yıl sonuna kadar Bitcoin’in yerini devralabilir ve Bitcoin Cash, 2020’den önce aynı şeyi yapabilir.”

Önemli bir yıkıcı tahmin olsa da, Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, Ethereum’un başlangıcı Apple’a benzer şekilde Ethereum’un Apple’a kadar ilerleyebileceğine inanıyor. Avusturya’nın Viyana şehrindeki ‘WeAreDevelopers’ konferansında oz The Woz ‘Ethereum’un gelecekte kripto dünyasının elması olabileceğini ön gördü.

Bununla bilrikte, Bitcoin Core’a katkıda bulunan Jeremy Rubins, Ethereum ile ilgili tüm yükseliş tahminlerinin gerçekçi olmadığına inanıyor. Nedeni madenciler kazançlarını sağlama almadıkça, madenciliği bırakma ile karşı karşıya gelebilecekler buda kripto para birimlerinin sonunu getirebilir dedi.

Buralarda verilen tahminlerin doğruluğunu sadece bize zaman gösterecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: Zycrypto

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.