Ethereum Fiyatında Son Durum

0
223

Son zamanlarda Ethereum’un fiyat hareketi Bitcoin’in fiyat hareketiyle yakından ilişkili. Bu durum, 230 ila 245 dolar arasında büyük bir ticaret aralığına düşmesine neden oldu.

Haftanın başlarından bu yana kripto para birimi, fiyatının bu ticaret aralığının altına kadar düşmesine neden olan yoğun bir ivme ile karşı karşıya kaldı.

Yazının kaleme alındığı sırada, Ethereum şu an yaklaşık 230 dolar fiyatında işlem görüyor. Bu, haftanın başındaki 245 dolar gibi yüksek seviyelerden sonra üzücü bir fiyat. Söz konusu düşüş, Bitcoin tarafında görülenle paralel olarak ortaya çıktı.

GalaxyBTC geçtiğimiz günlerde Ethereum grafiğindeki bir gelişmeye istinaden fiyatla ilgili tahminde bulundu. ETH/BTC paritesindeki aylık MACD göstergesinin yeşil bölgeye girdiğini belirten GalaxyBTC bunun Ethereum için bullish (yükseliş) olduğunu ifade etti. Bunun yeni bir “başlangıç” olabileceğini ifade eden GalaxyBTC, Ethereum fiyatını yükselişe geçebileceğini düşünüyor.

Bununlar birlikte ethereum ile tüm kripto para birimi piyasası son günler ve haftalar içinde kurulan ivmeyi kaybetmeye devam ederken zayıflık belirtileri gösteriyor. Bu momentum eksikliği, daha fazla olumsuzluğun yakında olabileceğini düşündürmektedir. Fiyatın nasıl ilerleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın