Ethereum Fiyatında Son Durum

Son zamanlarda Ethereum’un fiyat hareketi Bitcoin’in fiyat hareketiyle yakından ilişkili. Bu durum, 230 ila 245 dolar arasında büyük bir ticaret aralığına düşmesine neden oldu.

Haftanın başlarından bu yana kripto para birimi, fiyatının bu ticaret aralığının altına kadar düşmesine neden olan yoğun bir ivme ile karşı karşıya kaldı.

Yazının kaleme alındığı sırada, Ethereum şu an yaklaşık 230 dolar fiyatında işlem görüyor. Bu, haftanın başındaki 245 dolar gibi yüksek seviyelerden sonra üzücü bir fiyat. Söz konusu düşüş, Bitcoin tarafında görülenle paralel olarak ortaya çıktı.

GalaxyBTC geçtiğimiz günlerde Ethereum grafiğindeki bir gelişmeye istinaden fiyatla ilgili tahminde bulundu. ETH/BTC paritesindeki aylık MACD göstergesinin yeşil bölgeye girdiğini belirten GalaxyBTC bunun Ethereum için bullish (yükseliş) olduğunu ifade etti. Bunun yeni bir “başlangıç” olabileceğini ifade eden GalaxyBTC, Ethereum fiyatını yükselişe geçebileceğini düşünüyor.

Bununlar birlikte ethereum ile tüm kripto para birimi piyasası son günler ve haftalar içinde kurulan ivmeyi kaybetmeye devam ederken zayıflık belirtileri gösteriyor. Bu momentum eksikliği, daha fazla olumsuzluğun yakında olabileceğini düşündürmektedir. Fiyatın nasıl ilerleyeceğini hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.