Ethereum Fiyatında Son Durum ve Fiyat Tahminleri

En çok işlem gören 2 numaralı kripto para olan Ethereum, 43,74 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri ile Cuma günkü düşüşün neredeyse %75’ini geri kazandı. Fiyat 400 dolara doğru hareket etmeye çalışırken, alıcılar ihtişamla geri dönüyor. Ethereum, yazının kaleme alındığı sırada 393 dolar civarında işlem görüyor ve bu fiyat günlük bazda yaklaşık %3,5’lik bir yükselişe işaret ediyor. Buna karşılık Ethereum, benzerleri olan Bitcoin ve Ripple’den daha iyi performans gösteriyor diyebiliriz.

Analistler Ne Düşünüyor?

Kripto para analisti Cryptovast geçtiğimiz gün, paylaştığı tweet ile Ethereum ile ilgili fiyat öngörüsünü paylaştı. Analiste göre Ethereum, Fibonacci geri çekilme seviyesine göre 300 dolara kadar düşebilir.

Bir başka analist TraderXO, aynı şekilde ETH’nin düşebileceği ihtimali üzerinde durdu. Analist konuyla ilgili, “Bitcoin’in orta vadeli direncini kırdıktan sonra uzun vadeli dirençte 12 bin doları göreceğine inanıyorum. O zaman kadar Bitcoin ve ETH’nin daha düşük fiyatlara geri dönmesini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Bunlara ek olarak kripto topluluğu üyelerinden bazıları genel olarak sektörde bir düşüş bekliyor. Kripto para borsası BitMEX’in kaldıraçlı işlem uzmanı olarak görülen Nyuu da bu endişeye sahip isimlerden. Nyuu, paylaştığı bir tweet’de “Yakında ikinci ani bir düşüş yaşanmasından korkuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.