Ethereum Fiyatı Kritik Seviyelerde: İşte Sıradaki Destek Seviyesi!


Kripto para piyasası geniş bir satış baskısıyla boğuşmaya devam ederken, Ethereum fiyatı da baskıyı hissetmeye başladı. Şu an 291 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan ETH 2400 dolar civarında işlem görüyor.

Kripto analisti Ali Martinez Ethereum’un mevcut durumunu analiz etti. ETH, 2.388 ila 2.460 dolar arasında dalgalanan önemli bir talep bölgesinde konumlanıyor. Martinez’e göre, bu destek seviyesinin gücü yakın vadede Ethereum fiyatının gidişatını belirleyecek. Olumlu gidişat, minimum direnç nedeniyle yukarı doğru hareket için net bir senaryor öngörüyor.

ethereum fiyatı kritik bir dönemeçte yer alıyor

Ancak Ali Martinez, ETH’nin desteği koruyamaması durumunda 2000 dolara geri çekilmesini bekliyor. Bu da kritik seviyelerin daha da netleştiğini gösteriyor.

Ethereum fiyatındaki hareketlilik devam ederken “Duncun” yükseltmesinin 30 Ocak’a kadar Sepolia test ağında, 7 Şubat’a kadar da Holesky’da test edilmesi bekleniyor. Her iki yükseltme için istemci sürümlerine ilişkin kapsamlı bir güncelleme, 23 Ocak’ta yayınlanması planlanan bir blog yazısı aracılığıyla konsolide edilecek ve paydaşlara ilgili test ağlarının aktivasyon sürecine ilişkin ayrıntılı bilgiler sunacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere topluluk Ark 21Shares’in başvurusuna istinaden bir spot Ethereum ETF’sinin onaylanmasını bekliyor. Tarihler 23 Mayıs 2024’ü işaret etse de JPMorgan’a göre Mayıs ayında onay olasılığı %50.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?