Ethereum Fiyatı 2019 Haziran’dan Beri İlk Kez Bu Seviyede!

0
207

Ethereum bu yılın en iyi performans gösterenleri arasında ve iki aydan fazla bir süredir Bitcoin’e kıyasla daha çok kazanıyor.

Ethereum’un (ETH) fiyatı, son 24 saat içindeki yükselişle birlikte 340 dolar eşiğini kırdı. Ethereum dün 317.40 dolardan işlem görüyorken şu an 342.60 dolar değerine sahip. Son hamle, Ethereum’un piyasa değerinin 38 milyar doların üzerine çıkmasına sebep oldu, bu da Haziran 2019’dan bu yana test ettiği en yüksek değer.

Şu anda, Ethereum piyasa değeriyle ilk 10’da en iyi performans gösteren kripto para birimi. Kripto para Mart ayından bu yana güçlü bir yükseliş trendi yaşıyor ve Mart ortalarında 106.12 dolarlık düşük bir değere indikten sonra mevcut değerine yükseldi. Bu yıl dipten zirveye, Ethereum’un fiyatı %223 arttı. Ethereum’un yılbaşından bugüne kadar ki yükselişi ise %162.6 ve bu değerle 2020’de şimdiye kadarki en güçlü performansı gösteren kripto oldu.

Büyümesine rağmen, Ethereum’un Ocak 2018’de elde ettiği tüm zamanların en yüksek değeri olan 1.431.77 dolara ulaşması için kat etmesi gereken uzun bir yol var. Genel olarak, Ethereum hala ATH’SİNDEN %75 altında.

Son olarak Bitcoin son aylarda da sağlam bir büyüme yaşamış olsa da, Ethereum, iki aydan fazla bir süredir Bitcoin’den daha iyi performans gösteriyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın