Ethereum Fiyat Analizi Kasım 12: Düşük Oynaklık. İleriye Doğru Bir Hamle Mi?

Kripto pazarı son zamanlarda gerçekten gerginleşiyor, BTC hacminin sürekli daraldığı açıkca gözüküyor.

ETH şu anda 210 ABD doları seviyesinde işlem görüyor.
Son 3 gün içinde ETH tablosunda çok fazla oynaklık olmadı.
Fiyat aralığı %3’ten azdı.

4 saatlik grafiğe baktığımızda
ETH, 206-205$ fiyat bölgesinden güçlü bir destek alıyor.
Bu bölge daha önce dirençli davrandı ama çok aktif bir destek seviyesine dönüştü.

200 EMA a 55EMA’de, grafikleri desteklemek için güçleri birleştiriyor.

Ayılar kontrol altına alınır ve ETH fiyatı bu güçlü destek seviyesinin altına çekilirse,
fiyatı muhtemelen 192 $ seviyesinde görmemiz mümkün.
Ancak eğer ETH bu destek seviyesini korursa ve şu anda ki durumuna bakarsak, yakında çok güzel bir ralli görebiliriz.

İlk hedef, 224$ fiyat seviyesinde olabilir, ancak eğer boğa gücünü gösterecek olursa, doğrudan 250 doları görebiliriz.

Günlük grafiğe baktığımızda TH’nin 200 $ ile 220 $ arasında tarihi bir fiyat seviyesinde oynadığı görülüyor.

ETH, bu tarihsel destek seviyesinde bir üçgen formasyonu geliştirdi.
Ve şu anda üçgenin apeksine (üçgenin sözleşme çizgilerinin buluştuğu yere) kenardan gelerek yakın bir şekilde hareket ediyor.

Kaynak:cryptopotato

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.