Ethereum (ETH) Fiyatı 1.000 Dolar’a Doğru Dirençsiz İlerliyor

0

Ethereum fiyatı 2020’nin en yüksek seviyesi olan 676 dolar’da reddedildi ancak yükselişe devam ediyor. Çeşitli zincir içi ölçümler, kripto para biriminin daha fazlası için hazır olduğunu gösteriyor.

Tüm kripto para piyasası, 48 saatten daha kısa bir sürede neredeyse 100 milyar dolarlık piyasa değeri kazanırken, Ethereum‘un fiyatı Binance’de 2020’nin en yüksek fiyatı olan 676 dolar’a ulaştı. Akıllı sözleşmeler devi 625 dolar’a doğru kayda değer bir geri çekilme yaşadı, ancak yükselişini sürdürüyor.

Ethereum Fiyatı Uzun Vadede Hala 1000 Dolar’ı Hedefliyor

Günlük grafikteki son gerilemeye rağmen, yükseliş trendi bozulmadan devam ediyor. Eth2 depozito sözleşmesi, 1.54 milyonun üzerinde ETH aldı ve bunlar şu an içeride kilitli halde. Şaşırtıcı bir şekilde, RSI günlük grafikte fazla genişlemiyor, bu da boğaların hala yukarı yönlü hareket için daha fazla alanı olduğunu gösteriyor.

Kripto para birimi için en önemli direnç alanı 647 dolar ile 665 dolar arasında görünüyor. Ayrıca, Ethereum fiyatındaki önemli artışa rağmen 10 bin ile 100 bin token tutan balina sayısı 11 Kasım’dan bu yana 58 arttı. Bu da büyük yatırımcıların kısa vadeli kazançlarla ilgilenmediğini ve satış baskısının azaldığını gösteriyor.

Bununla birlikte, Ethereum’un ağ büyümesi de 13 Aralık’taki zirveye göre son üç gün içinde önemli ölçüde yavaşladı. Bu da kısa vadeli zayıflığa işaret edebilir.

Ayılar, yeniden test için potansiyel olarak psikolojik seviyeyi 600 dolar olarak hedefleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın