Mayıs 22, 2024

Ethereum ETF’si Öncesi Kazanç İddialı Takip Edilebilir Altcoinler


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Ethereum ETF’lerinin olası onayı etrafında heyecan arttıkça, dikkatler ilgideki artıştan faydalanabilecek daha az bilinen coinlere yöneliyor. 2024’ün boğa koşusu devam ederken, yatırımcılar hevesle bir sonraki büyük performans gösterenleri araştırıyor. İçerik göndericisine göre, bu yeni finansal araç yükselişe geçmeden önce mevcut piyasa momentumundan yararlanmayı hedefleyenler için zamanında bir analiz sunarak, önemli bir büyüme görebilecek birkaç gelecek vaat eden kripto para birimi hakkında kendilerince fikirlerini paylaşmaktadırlar.

6 Milyon Doların Üzerinde Para Toplandı: BlastUP Ön Satışı Başarılı Olabilecek mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz BlastUP, kripto endüstrisinde oyuncu olabilecek mi bilinmiyor. Blast’taki bu öncü launchpad şimdiden 15.000’den fazla aktif kullanıcıyı kendine çekmiş olduğu iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, risk bulunmaktadır.

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP’ın devam eden ön satışı büyük bir başarıdır ve şu ana kadar 6 milyon dolardan fazla para topladığı iddia ediliyor. BlastUP tokenı, piyasalara çıkabilirse kazanç iddia ettiği söyleniyor, fakat başarılı olamazsa yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

>BlastUP Tokeni incelemek için tıklayın<<

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlastUP, kripto girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olur. BlastUP ilerledikçe, Blast topluluğu için küresel bir merkez oluşturmaya kararlıdır. BlastUP, bu ekosistemdeki tüm katılımcıların yararı için hızla çekiş kazanıyor.

BlastUP’ın yol haritası 2026 yılına kadar uzanıyor ve yapay zeka odaklı araçların ve Topluluk Pazaryerinin tanıtımını vaat ederek ekosistemin yeteneklerini daha da zenginleştiriyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Platformun temel taşlarından biri olan BlastUP token, kademeli IDO lansmanlarına, stake ödüllerine ve özel sadakat avantajlarına erişimin kilidini açar.

> BlastUP resmi sitesinden incelemek için tıklayın<<

Ethereum’un Mevcut Fiyat Momentumu ve Tahmini

Ethereum’un fiyatı geçtiğimiz hafta %30,79’luk önemli bir artışla yükselişe geçti. Mevcut fiyat aralığı $2894,30 ile $3215,93 arasındadır. Geçtiğimiz ay, madeni para% 19,72 oranında tırmandı ve daha da etkileyici olanı, son altı ayda% 82,81’lik bir artış gördü. RSI değerinin 60,85’te güçlü bir momentuma işaret etmesiyle birlikte Ethereum, 3361,08$’lık en yakın dirence doğru ilerleyen itici bir hareket içinde görünüyor. Bu olumlu eğilim devam ederse, Ethereum’un yakında ikinci direnç seviyesini 3682,72 dolardan test ettiğini görebiliriz.

Belirsiz Piyasanın Ortasında Polygon’un İstikrarlı Tırmanışı

Polygon (MATIC), piyasa belirsizliğinin ortasında dayanıklılık göstererek 0,64 ila 0,72 $ fiyat aralığında hareket ediyor. Direnç seviyesi 0,76$’a yaklaştı ancak desteği 0,60$’da korudu. Geçtiğimiz hafta, MATIC %12,15’lik etkileyici bir fiyat artışına tanık olurken, aylık değişim %2,10 ile mütevazı kaldı. Bununla birlikte, son altı ayda fiyatta %5,57’lik hafif bir düşüş görüldü. RSI 49,20 ve Stokastik 66,51 gibi göstergelerin yansıttığı mevcut eğilimler, Polygon’un ne aşırı alım ne de aşırı satım olduğunu ve dolayısıyla istikrarlı hareketler için potansiyel olarak konumlandırıldığını gösteriyor. Neredeyse nötr MACD seviyesi, acil direnci kırması halinde potansiyel dürtüsel hareketlerle konsolidasyon olasılığını gösterir. Bu bağlamda Polygon, piyasa duyarlılığına ve genel kripto dinamiklerine bağlı olarak 0,84$’lık ikinci direnci ile 0,52$’lık ikinci destek seviyesi arasındaki aralıkları potansiyel olarak keşfedebilir.

Optimism Fiyat Analizi: Büyüme Sürdürülebilir mi?

Optimism (OP), 6 aylık yaklaşık %50’lik bir kazançla kayda değer bir yükseliş eğiliminde. Son zamanlarda, fiyat 2,27 ila 2,63 dolar arasına yerleşti. Sadece bir hafta içinde fiyat %14’ün üzerinde yükseldi. Aylar içindeki olumlu eğilime rağmen, kısa vadeli hareket, 39,95’teki RSI gibi göstergelerle hafif bir geri çekilmeyi yansıtıyor ve mevcut momentumun biraz buhar kaybedebileceğini gösteriyor. Ek olarak, Stokastik değeri oldukça düşük ve OP’nin aşırı satım durumunda olabileceğine işaret ediyor. MACD seviyesi neredeyse düz ve bu noktada güçlü bir momentum eksikliği olduğunu gösteriyor. En yakın direnç 2,81 $ seviyesinde ve fiyat şu anda 10 günlük Basit Hareketli Ortalamanın altında olduğundan, madeni para son kazançlardan sonra düzeltici bir aşamada gibi görünüyor.

Arbitrum Crypto Volatilitenin Ortasında Kayda Değer Bir Büyüme Görüyor

Arbitrum’un coin fiyatı, geçtiğimiz hafta %25,90’lık bir artışla önemli bir büyüme kaydetti. Mevcut fiyat 0,91 ila 1,06 dolar arasında dalgalanıyor. Buna rağmen, coin geçtiğimiz ay %1,03’lük bir düşüşle hafif bir düşüş yaşadı. Altı ay içinde Arbitrum %15,83 oranında büyümüştür. Fiyat hareketleri, büyüme için yer olan daha itici bir eğilime işaret ediyor ve 0,84 $ ‘da desteklenirken 1,14 $’ daki en yakın dirence doğru ilerliyor. Piyasa göstergeleri, hem yukarı hem de aşağı yönlü hareket potansiyeli olan ılımlı bir momentuma işaret ediyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırım yaparken Ethereum ETF’nin ortaya çıkmasıyla kripto para birimleri, ETH, MATIC, OP ve ARB gibi altcoinler daha az kısa vadeli büyüme potansiyeli sunabilir. Bu seçenekler arasında geleceği belirsiz olan BlastUP, Blast ekosistemi içinde etkili olabilecek mi merak ediliyor. Ekibine göre, BlastUP’ın büyüme potansiyeline sahip olduğunu tahmin ediyor fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?