Eylül 20, 2023

Ethereum Çok Mu Pahalı? Ethereum’u Pahalı Bulanların Radarındaki Yeni Coinler


Son güncellenme : 20.09.2023 - 15:14

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto dünyası bu hafta açıklanacak ABD Merkez Bankası (FED) kararlarını bekliyor. Bu esnada da, ETH gibi önemli kriptoların fiyatları değerlendiriliyor. Republic Crypto ve Re7 Capital arasındaki araştırma odaklı bir ortak girişim olan RxR’nin analizine göre, Ethereum blok zincirinde yer alan Ether (ETH), gerçek değerine göre yüzde 27 daha az fiyatla işlem görüyor.

2000 dolar civarındaki önemli seviyelerden düştükten sonra ETH’nin direnç seviyelerini aşamaması, fiyatı iyice aşağı çekti. Bazı kripto yorumcuları, hakim düşüş koşullarına rağmen ETH’nin uzun vadeli görünümüne ilişkin yükseliş göstergeleri olduğunu söylüyor.

Ethereum’un fiyatı 1.600 doları tutmakta zorlanırken, balinalar ve diğer yatırımcılar, yükseliş potansiyeli gösteren Ethereum alternatiflerini kontrol ediyor. Sonuç olarak, Ethereum dalgalı sularda yol alırken, Wall Street Memes ve yPredict gibi tokenler kripto yatırımcılarının radarına çoktan girdi.

Altcoin sezonuna yaklaşırken ETH’den daha iyi performans gösterme potansiyeli olan iki projeyi inceleyeceğiz : WSM tokenini sunan Wall Street Memes ve YPRED tokenini sunan yPredict. Bu yenilikçi projelerin, daha yüksek getirilere giden bir yol sunup sunamayacağı merakla araştırılıyor. Gelin bu iki projenin özelliklerine birlikte bakalım.

Wall Street Memes (WSM) – Güçlü Topluluk Desteğini Arkasına Alan Meme Coin

Wall Street Memes (WSM), geleneksel kripto yatırımlarına ilginç alternatifler sunmak için topluluğunun gücünden yararlanıyor. Proje, geleneksel finansal sistemi ile alay etmeyi amaçlıyor ve kullanıcılara bu doğrultuda meme oluşturma şansı veriyor.

Yüksek etkileşimli NFT’leri ve güçlü internet topluluğuyla tanınan WSM’nin Twitter, Instagram ve Discord gibi platformlarda bir milyondan fazla takipçisi var. Proje, kripto dünyasına adım atarken bu destekten yararlanmayı amaçlıyor.

Wall Street Memes’in sosyal medya etkisi, Elon Musk gibi önemli isimlerden de etkileşimler topladı. Çoğu kripto yorumcusuna göre, bu sosyal medya gündemi, üst düzey borsa listelemeleri için bir başlangıç noktası olabilir. WSM’nin 27 Eylül’de ilk borsa arzını gerçekleştireceği düşünülüyor. İlgilenen yatırımcılar WSM’yi ETH veya USDT kullanarak satın alabilir.

Ayrıca WSM, 50 bin dolarlık bir Airdrop düzenliyor. Ödül, projenin sosyal medya kanallarını takip eden beş kazanan arasında paylaştırılacak. Bu, projenin topluluk üyelerini dahil etme ve ödüllendirme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Wall Street Memes token satın almak isteyen yatırımcılar bu gibi fırsatlardan yararlanmak için proje web sitesini inceleyebilir.

WSM ekibi, şeffaflık ve güvene önem veriyor. Ekip, WSM tokenomiklerini yayınladı. 2 milyarla sınırlandırılan WSM token arzının tamamı topluluğa tahsis edildi. Ön satışa, token arzının yüzde 50’si tahsis edildi. Yüzde 30’u topluluk ödüllerine ayrılırken geri kalan yüzde 20, CEX ve DEX likiditesi arasında eşit olarak paylaştırıldı.

2023’te meme paralarının yükselişiyle birlikte Wall Street Memes (WSM), kripto pazarına uygun fiyatlı bir giriş yaptı. 26 Mayıs’ta başlatılan WSM token ön satışı, 14 haftadan biraz uzun bir süre içinde şimdiden 25 milyon doların üzerine çıktı. Mevcut ön satış turunda 0,0337 dolardan işlem görüyor. 25 Eylül’de ön satış sona erecek. Wall Street Memes token satın almak isteyen yatırımcılar için son günler.

 yPredict (YPRED)- Kripto Analizi İçin Yapay Zekanın Gücünden Yararlanan Platform

YPredict (YPRED), şeffaflığa olan bağlılığıyla öne çıkan ve bireysel yatırımcıları destekleyen yapay zeka tabanlı bir platform. Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bu merkeziyetsiz platform, kendi yerel kripto para birimi olan YPRED tokenini kullanıyor.

yPredict’in temel amacı, kullanıcılara akıllı sözleşmelerin mümkün kıldığı ölçüde, geleneksel tahmin piyasalarına merkeziyetsiz bir alternatif sunmak. Bu çerçevede kullanıcılar, finanstan siyasete, siyasetten spora kadar geniş bir yelpazedeki konuları kapsayan tahmin piyasalarına aktif olarak katılabiliyor.

Bu platformun dikkate değer bir özelliği, kullanıcılara platformun en usta yatırımcılarının alım satım eylemlerini gözlemleme ve taklit etme olanağı veren “Sosyal Alım Satım” özelliği. Bu özellik, kullanıcılara başarılı yatırımcıların uzmanlığından kendi avantajları için yararlanma şansını sağlıyor.

yPredict, yatırımcıların farklı gereksinimlerini karşılamak üzere titizlikle tasarlanmış kapsamlı, özelleştirilmiş bir hizmet paketi sunuyor. Bu paket, piyasa tahminlerini, analitik bir kontrol panelini, tahmine dayalı modeller için özel bir pazarı ve özel bir alım satım terminalini kapsıyor.

Ayrıca, kullanıcıların kazanmasının birden fazla yolu var. Platform, stake yapanlara platform ücretlerinden elde edilen üç ayda bir yüzde 45’e varan ödüller sunan bir stake mekanizmasına sahip. Bir diğer yöntem de kiralama yöntemi. yPredict pazarında, tahmin modellerinin kiralanmasıyla da gelir elde edebiliyor.

YPredict, duyarlılık analizi ve grafik desen tanıma gibi çeşitli alım satım araçlarıyla, perakende ve kurumsal yatırımcılar arasındaki oyun alanını eşitlemek için yapay zekanın gücünden yararlanıyor. Tahmin piyasası sektörünün evrensel erişilebilirliğe ulaşmasını amaçlıyor.

Kripto para birimi analizine benzersiz bir yaklaşım getiren yenilikçi, blok zinciri tabanlı bu proje ETH’ye alternatif olarak düşünülüyor. Şu anda yPredict, YPRED tokenlerinin 0,07 dolar indirimli fiyatla satışa sunulduğu bir ön satış düzenliyor. yPredict token satın almak isteyen yatırımcılar projenin web sitesini inceleyebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?